moet beslissen, worden de namen van hen, tussehen wie die beslissing zal plaats vinden, door den Secretaris in bijzijn van de leden der vergadering op afzonderlijke briefjes van gelijke grootte geschreven, op gelijke wijze gevouwen, in de in artikel 30 van dit reglement bedoelde kom gedaan en omgeschud. Daarna wordt een der briefjes door den Voorzitter uit de kom genomen en hij, wiens naam op het getrokken briefje staat, is de benoemde. Art. 34. Niet of niet behoorlijk ingevulde stembriefjes worden, ter bepaling van de volstrekte meerderheid, afgetrokken van het getal der leden, die aan de stemming hebben deelgenomen. Ingeval van twijfel over den inhoud van een briefje, beslissen de Voorzitter en de stemopnemer over den inhoud. I)e vergadering kan vorderen, dat het briefje worde vertoond. Art. 35. De briefjes der afgeloopen stemming worden dadelijk door den Voorzitter verzameld en in de vergadering vernietigd, tenzij door een der leden protest tegen de stemming worde aangeteekend. Hoofdstuk V. Van den Secretaris. Art. 36. De Secretaris is verplicht notulen van de vergaderingen te houden. Art. 37. Bij ongesteldheid, afwezigheid of ontstentenis van den Secretaris wordt deze vervangen door een der Ambtenaren der (xemeente Secretarie, daartoe door den Raad aan te wijzen. Hoofdstuk VI. Van de toehoorders. Art. 38. De toehoorders kunnen alleen de vergaderingen op de voor hen bestemde plaatsen bijwonen. Zoowel het spreken als het geven van teekenen van goed- of afkeuring zijn ten strengste verboden. Toehoorders, die het in de vorige zinsnede voorgeschreven ver bod overtreden of zich niet gedragen naar de bevelen van den Voorzitter, worden op zijn last onmiddellijk verwijderd. Hoofdstuk VII. Herziening van dit Reglement. Art. 39. Alle voorstellen tot herziening van dit reglement moeten schriftelijk aan de vergadering worden ingediend.

Adresboeken Bloemendaal | 1910 | | pagina 93