CHRISTELIJKE SCHOOL YOOR L.O. EK M.U.L.Ü. 109 Overblijven. De leerlingen kunnen tusschen de schooltijden aan de inrich ting onder toezicht overblijven, tegen betaling van 10.J per jaar. Ziektekiemvrije melk, glazen en bordjes worden hun verstrekt. Spreekuur van het hoofd der School. Het hoofd der school is aan de inrichting te spreken ook voor inschrijving van leerlingen: Maandags en Donderdags van ll3/412 '/s uur, Dinsdags en Vrijdags 3l/a47» W TE BLOEMENDAAL. Zomerzorgerlaan No 3. Bestuur: Ds. J. A. van Leeuwen, voorzitter. J. C. Koffieberg Jr., secretaris-penningmeester. A. Burdet. Schoolarts. Dr. H. L. van Beusekom, Zomerzorgerlaan 7. Tel. 1109. Hoofd der school: O. A. Houwen. Onderwijzers: .T. de Bock. W. Gravestein. J. Overweel. W. H. Biele, (zang). J. Bongertman, (gymnastiek). Onderwijzeressen: J. G. W. Wegerif. F. J. Trompetter. C. A. Knetemann. C. W. Stuurke. H. M. Bender, (volontaire). De school is verdeeld in twee afdeelingen. De eerste afdeeling bestaat uit eene fröbelklasse en zeven klassen. De zevende klasse sluit aan bij de H.B.S. en Gymnasium, De tweede afdeeling bestaat uit drie klassen, die gelijk staan met de drie laagste klassen H.B.S. Iedere klasse zal zooveel mogelijk hoogstens twintig leerlingen tellen. In de eerste afdeeling worden behalve de door de wet ge vorderde vakken nog bijbelsche geschiedenis, twee moderne talen en wiskunde onderwezen. Het schoolgeld voor deze af deeling bedraagt 25.—, leermiddelen inbegrepenvoor meerdere

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 141