ProTinciaal gesticht voor krankzinnigen „Meerenberg" te Bloeraendaal. 113 Dagelijkscli bestuur: Mr. H. J. C. van Tienen, voorzitter. Mr. IJ. E. van Lennep. Dr. H. D. Kruseman. A. van Lith, secretaris. Hoofdbeambten: Dr. G. C. van Walsem, arts, oud-lioogleeraar,fste geneesheer-directeur. Dr. A. C. Kam, arts, geneesheer heeren- en dames-af deeling Dr. P. H. M. Travaglino, arts, geneesheer mannen-af deeling Oud- Meerenberg A. M. Benders, arts, geneesheer vrouwen-af deeling Oud-Meerenberg Dr. F. Muller, arts, geneesheer mannen-af deeling Nieuw-Meerenberg W. M. van der Scheer, arts, geneesheer vrouwen-afdeeling Nieuw- Meerenberg. P. Nieuwenhuyse, arts, geneesheer Paviljoen mannen en vrouwen) en hoofd van het Laboratorium. Mej. J. W. Bokhoven, apotheker. B. Jonker, huismeester. V. Koos, predikant. F. C. II. Steijger, kapelaan. S. Ph. de Vries Mzn., rabbijn. J. Schouten, administrateur. Beambten: Zr. C. B. J. Haarman, hoofdverpleegster heeren-af deeling. G. Hartjes, plaatsvervangend idem. M. G. H. Bos, hoofdverpleegster dames-af deeling ,C. F. Bronsteede, plaatsvervangend idem. J. Mulder, hoofdverpleegster mannen-af deeling Oud-Meerenberg A. A. van Hoevelaken, plaatsvervangend idem. A. Gietema, hoofdverpleegster vrouwen-afdeeling Oud-Meerenberg M. E. van Cittert, plaatsvervangend idem. M. Rooker, hoofdverpleegster Paviljoen. B. de Jong, hoofdverpleegster mannen-af deeling Nieuw-Meerenberg T. Bentveld, plaatsvervangend idem. A. E. C. Vincent, hoofdverpleegster vrouwen-afdeeling Nieuw- Meerenberg. J. H. Leonhard, plaatsvervangend idem. kristalhelder, gezond, natuurlijk Tafelwater. 8

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 147