De postadressen in onze gemeente. 124 De in de naam- en adreslijst voorkomende aanduidingen „Postadres Vogelenzang, Santpoort, enz." beteekenen dat elke post- zending verzonden binnen den bestelkring Bloemendaal-Haarlem naar den betrokken persoon valt onder het daar genoemd postadres en dat een uit den bestelkring Bloemendaal aan dien persoon verzonden brief tot 20 gram met het daarbij vermelde bedrag gefrankeerd moet zijn. Briefkaarten binnen den bestelkring l1/, ct., daarbuiten 2'/„ ct. De bestelkring Bloemendaal-Haarlem omvat wat onze gemeente betreft de volgende wegen Achterweg, Aelbertsbergweg, Aerdenlioutsduinweg, Aerden- houtslaan, Aerdenhoutsweg, Bentveldsduinspad, Bentveldsduin weg, Bentveldsweg, Bergweg, Binnenpad, Bloemendaalscheweg) Boekenrooderweg, Boschlaan, Boven weg, Busken Huetlaan, Den nenweg, Dompvloedslaan, Donkerelaan, Doodweg, Duinlustweg, 'Duinvlietspad, Eikenlaan, Elswoutslaan, De Genestetweg, Tlarten- lustlaan, Heuvelweg, Hooge Duin en Daalscheweg, Hoplaan, Houtvaart, Jozef Israëlsweg, de perceelen 21, 23, 25 en 27 van den Joh. Verhulstweg, Karmeltrap, Karmelweg, Kennemerweg, Kleverlaan, Koepellaan, Koninginneduinweg, Korte Kleverlaan Kortelaan, Korte Parkweg, Korte Zijlweg, Krullenlaan, Kweek- duinweg, Lage Duin en Daalscheweg, Langelaan, Marcelisvaart- pad, de perceelen 13, 15, en 28 tot en met 36 van denMeeren- bergscheweg, Midden Duin Daalscheweg, Militaireweg, Mollaan, Munterslaan, Nicolaas Beetslaan, Noorder Stationsweg, Parkweg, Pentislaan, Potgieterweg, Prof. van Vlotenweg, Bampenlsan, Bollandslaan, Bollandspad, Bustenburcherweg, Buysdaelweg, Bijperweg, Saxenburgerlaan, Saxenburgerweg, Schulpweg, Slinger weg, Sparrenlaan, Ter HofFsteedeweg, Tetterodeweg, Tramweg, Van Lennepweg, Veldlaan, Verlengde Koepellaan, Vijverweg, Weg langs Oosterduin, Westerduinweg, Zanderij vaart, Zand- voorterpad, Zandvoorterweg, Zomerzorgerlaan, Zuider Stationsweg, Zuidlaan, Zwarteweg, Zijlweg, Zijweg.

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 162