levert te Bloemendaal stipt op tijd. 149 HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD. Ged. Oude Gracht 03, Haarlem. Telefoon 141. Galen, Th. J. van. Bloemistknecht. Houtvaart 66. Overveen. K. S. Gr. Galjaard Sr., G. Arbeider. Vogelenzangscheweg 95. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. Gr. Galjaard Jr., G. Arbeider. Vogelenzangscheweg 95. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) Galjaard, H. C. Bloemistknecht. Leidschevaart 46. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. Gr. Gast, F. J. ter. Kantoorbediende. Vijverweg 2. Bloemendaal. K. S. Gr. Gast, J. ter. Commissionnair in suiker. Vijverweg 2. Bloemendaal. K. S. G. Gast, J. ter. Koopman. Hoorder Stationsweg 23. Bloemendaal. K. S. Gr. Geerlings, Alida G. Strijkster. Houtvaart 2. Overveen. Geerlings, geb. A. M. van der Veldt, Wed. Zijlweg 49. Overveen. Geeven, L. Handel in bieren, natuurlijke bron- en medicinale wateren en wijnen. Korte Kleverlaan 8. Bloemendaal. Tel. 1105. K. S. G. Gehrels, geb. A. C. Vervooren, Wed. Kleerbleekster. Binnenpad 1. Overveen. Gehrels, J. C. Bloemkweeker. Binnenpad 1. Overveen. Gehrels. W. G F. Kleerbleeker. Binnenpad 1. Overveen. K. S. G. Genis, J. Koetsier. Bloemendaalscheweg 66. Bloemendaal. K. S. G. - Germeraad, J. Timmerman. Bode firma Moens Beek. Noorder Stationsweg 5. Bloemendaal. K. S. G. Gerrits, N. Courantenbezorger. Boschlaan 45. Bloemendaal. K. S. G. Gerritse, D. Tuinman. Zomerzorgerlaan 14. Bloemendaal. K. S. G. Gerritse, D. Tuinman. Korte Kleverlaan (Dwarsweg) 3. Bloemendaal. Gerven, Geertruy van. Huishoudster. Houtvaart 12. Overveen. Gerven, Maria G. J. van. Bloemendaalscheweg 183. Overveen. Gesker, H. L. van. Grondwerker. Bloemendaalscheweg 23. Bloe mendaal. Gestman, J. P. Huisknecht. Mollaan 1. Bloemendaal. Geus, C. de. Overwegwachter. Leidschevaart 24. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. Geus van den Heuvel, A. de. Directeur Zandleverantie Maatschappij. Parkweg 12. Bloemendaal. K. S. G. Giebels, G. H. Tuinder. Rollandslaan 11. Overveen. K. S. G. Glas, G. Spoorwegarbeider. Leidschevaart 32. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.)

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 187