Aanteekenen en trouwen. Er bestaat ten raadhuize iederen dag gelegenheid tot liet doen van aangiften voor den burgerlijken stand en tot het aanteekenen van 9 tot 2 uur. Er bestaat iederen dag gelegenheid tot trouwen. Eenmaal in de week, en wel op Woensdag, wordt gelegenheid gegeven tot kostelooze huwelijksvoltrekking tusschen 12 en 1 uur. De rechten voor het voltrekken der huwelijken zijn: Woensdags op andere uren dan bovengemeld 5. -op andere werkdagen tus schen 12 en 1 uur/10. en op andere uren van die dagen ƒ15.— Voor het voltrekken der huwelijken op Zondag bedraagt dit recht tusschen 12 en 1 uur ƒ50.-; op andere uren ƒ75.— GEMEENTE-ONTVANGER. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland. Zittingdagen van den ontvanger: Maandags en Donderdags van 10—1 uur op het raadhuis te O verveen. Eiken Vrijdag van 1 September tot 31 December van 10—1 uur ten kantore van den gemeenteopzichter te Bloemendaal, Bloemendaalsoheweg 6. OPENBARE WERKEN. C L M Robbers, gemeentearchitect. De gemeente-architect is op Maandag' Woensdag en Vrijdag van iedere week des voor middags van 10 -12 uur op het raadhuis te Overveen voor het publiek te spreken. C. W. de Jong, opzichter der gemeentewerken en inrichtingen (weqen, waterleidingreiniging), commandant der brandweer. De ge meenteopzichter is voor dienstzaken te spreken ten raadhuize te Overveen, op Maandag en Vrijdag en te zijnen kantore te Bloe mendaal Bloemendaalsoheweg 6) op Woensdag en Zaterdag van iedere week, telkens tusschen 12 en 1 uur des namiddags. POLITIE. BLOEMENDAAL. A. Lokerse, inspecteur van politie, Overveen. J. Louisse, hoofdagent van politie, Bloemendaal. J. de Vries agent van politic 2de klasse, Overveen. C. K. H. Heidweiller n n J. B. Zwiersenn J. Ronnern

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 18