K. levert te Bloemendaal stipt op tijd. 163 Jong, H. de. Agent van politie. Korte Kleverlaan 1. Bloemendaal. K. S. Gr. I Jong, H. J. de. Winkelier. Vogelenzangscheweg '24. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ot.) K. S. Gr. Jong, J. de Teekenaar. Zijlweg 9. Overveen. K. S. G. Jong, N. de. Tuinknecht. Boschlaan 7. Bloemendaal. —Jong, R. de. Jachtopziener. Duinvlietspad 1. Overveen. K. S. Gr. Jong, S. H. de. Wagenmakersknecht, huisbewaarder schoolgebouw Midd. Meisjesschool. Zomerzorgerlaan 27. Bloemendaal. K. S. Gr. Jonge, Jonkvr. Johanna C. de. Rijperweg 1. Bloemendaal. Tel. 515. Jonge, Jonkvr. Willemina D. de. Rijperweg 1. Bloemendaal. Jonge van Campens Nieuwland, Jhr. B. de. Gemeenteontvanger. Bloemendaalscheweg 117. Bloemendaal. Tel. 337. K. S. G. Jongkees, J. F. Caféhouder. Zijlweg 18. Overveen. K. S. G. Jonker, B. Huismeester gesticht „Meerenberg". Meerenbergscheweg 14. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) K. S. G. Jonker, J. Borstelfabrikant. Tramweg 9. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Jonkhart, J. F. J. Handelaar in tabak. Rustenburcherweg 8. Bloe mendaal. Jorritsma, M. L. Hotelhouder. Hotel „Duin en Daal". Lage Duin en Daalscheweg 8. Bloemendaal. Tel. 911. K. S. G. Jungbacker, J. Zandvoorterpad 3. Overveen. Jurriëns J. B. Sluiter, B. Timmerlieden en aannemers. Schulpweg. Aerdenhout. Tel. 2011. (Postadres Haarlem, 3 ct.) —Kaars Sijpesteijn, W. Pabrikant in zijldoek en olie. Zijlweg 17.. Overveen. Tel. 265. K. S. G. Kaasenbrood, G. Tuinman. Kleverlaan 89. Bloemendaal. K. S. G. Kahmann, W. J. M. Agent in manufacturen. Kleverlaan 21. Bloemen daal. Kalf, geb. M. M. Rombout, Wed. Zomerzorgerlaan 38. Bloemendaal. Kalff, A. Directeur van een exportzaak. Bloemendaalscheweg 25. Bloemendaal. K. S. G- Kalff. geb. E. D. Rutgers van der Loeff, Wed. Midden Duin en Daalscheweg 17. Bloemendaal. Tel. 931. in minerale wateren, apothekers en drogisten.

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 201