183 HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD. Ged. Oude Gracht 63, Haarlem. Telefoon 141. Planteijdt, Lijsbeth. Verpleegster. Bloemend.weg 36. Bloemendaal. Planteijdt, Diennertje. Verpleegster. Bloemend.weg 36. Bloemendaal. Plate, geb. C. S. W. Kehrer, Wed. Prof. van Vlotenweg 12. Bloe mendaal. Plevier, J. Arbeider. Sparrenlaan 1. O verveen. (Postadres Haar lem, 3 et.) K. S. Cf. -Plevier, J. Opzichter. Achterweg 9. Bloemendaal. K. S. Cf. Pleijte, W. Huisknecht. Meerenberg. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 et.) K. S. Ploeg, D. Koetsier. Bentveldsweg 6. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 et.) K. S. Cf. Ploeg, A. van der. Tuinder. Vogelenzangscheweg 10. Vogelenzang. Postadres Vogelenzang, 5 ot.) K. S. Cf. Plukker, W. Bloemistknecht. Rollandspad 1. Overveen. K. S. -Pol, A. J. van de. Houder van een strijkinrichting. Korte Klever laan 5. Bloemendaal. K. S. Cf. Pol, geb. G. van Ewijk, Wed. van de. Werkvrouw. Korte Kleverlaan 5. Bloemendaal. Polak, L. Kantoorbediende. I)e Cfenestetweg 20. Bloemendaal. Politie, Inspecteur van. A. Lokerse. Binnenpad 11. Overveen. Tel. 976. Politiepost. Korte Zijlweg. Overveen. Tel. 960. Politiepost en Brandweer. Schulpweg. Aerdenhout. Tel. 1237. Politiepost. Busken Huetlaan 3. Bloemendaal. Tel. 1772. Pompstation waterleiding. Lage Duin en Daalscheweg 13b. Bloe mendaal. Tel. 44. Popma, Tj. Onderwijzer. Korte Kleverlaan 12. Bloemendaal. K. S. Cf. Portielje, J. Kleverlaan 43. Bloemendaal. K. S. Cf. Postkantoor Bloemendaal. Bloemendaalscheweg 45. (Geen telefoon.) Postkantoor Overveen. Bloemendaalscheweg 234. (Geen telefoon.) Postkantoor Aerdenhout. Aerdenlioutsduinweg 3. (Geen telefoon.) Post Uiterweer, P. A. Kantoorbediende. Rustenburcherweg 1. Bloemendaal. K. S. Cf. Povel, C. W. A. M. Koopman. Vijverweg. Bloemendaal. Poutsma, geb. S. Tigler Wybrandi, Wed. Koepellaan 2. Bloemendaal. Preenen, G. P. Bloemkweeker. Rollandspad 27. .Overveen. K. S. Gf. Preenen, R. Bloemistknecht. Houtvaart 54. Overveen. K. S. Prenen, H. M. Bloemistknecht. Dompvloedslaan 5. Overveen. K. S. Cf. Prenen, H. P. Arbeider. Dompvloedslaan 43. Overveen. K. S. Cf. kristalhelder, gezond, natuurlijk Tafelwater.

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 221