Q. R. - 185 HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD. God. Oude Gracht 63, Haarlem. Telefoon 141. Quarles de Quarles, Baron A. G. Directeur der Nederlandsche Spaarkas. Bekslaan 34. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 et.) K. S. Gr. Quarles van Ufford, Jhr. G. Ch. Directeur Maatschappij „Sabang". Potgieterweg 2. Bloemen daal. Tel. 739. K. S. G. Quarles van Ufford, geb. Jkv. A. M. Scheltema, Douairière Jhr. Kustenbureherweg 10. Bloemendaal. Querido, C. Boekhandelaar. Vijverweg 6. Bloemendaal. Raadhuis. Korte Zijlstraat 2. Overveen. Tel. 959. Raad, J. van der. Arbeider. Leidschevaart 34. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.l K. S. Radier, Christina P. C. Bloemendaalseheweg 35. Bloemendaal. Rahaus, F. C. C. W. Parkopzichter. Meerenbeïgscheweg 26. Bloe mendaal. (Postadres Santpoort, 5 et.) Radher, geb. M. van Veen, Wed. Hooge Duin en Daalscheweg 3. Bloemendaal. -Randwijck, Graaf L. L. van. Ingenieur van den Haarlemmermeerpolder. Aerdenhoutslaan 4. Vogelenzang. Tel. 306. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Randwijck, Graaf L. L. van. (Stal). Aerdenhoutslaan 1. Vogelenzang. - Rasmers, J. H. W. Koopman in tabak. Bloemendaalseheweg 126. Bloemendaal. Tel. 1637. K. S. G. Ravensbergen, J. D. Machinist. Leidschevaart 26. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 et.) K. S. G. Ravensbergen, J. D. Tuinman. Leidschevaart 24. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Redactie (Hoofd „Bloemendaalsch Weekblad.". Vijverweg 7. Bloe mendaal. Tel. 938. Redactie „Bloemendaalsch Weekblad.". (Gedempte Oude Gracht 63, Haarlem.) Tel. 141. Reder, H. A. Pabrikant. Duinlustparkweg 7. Bloemendaal. (Post adres Santpoort, 5 ct.) tot vermenging met vruchtensappen.

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 223