186 HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD. Ged. Oude Gracht 63, Haarlem. Telefoon 141. Reedijk, J. C. Stoker. Te ttero de weg 15. 0 verveen. K. S. Gr. Reese, geb. M. A. den Bandt, Wed. Kleverlaan 31. Bloemendaal. Reeuwijk, P. Timmerman. Vogelenzangscheweg 83. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 et.) K. S. G. Reimeringer, G. Architect. De Genestetweg 23. Bloemendaal. K. Reinders, L. Lettergieter. Koeduinsweg 4. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 et.) Reinders, W. Lunchroom „Rusthoek". Bloemendaalscheweg 109, hoek Korte Kleverlaan. Bloemendaal. Tel. 229. K. S. Gr. Reineke, Mevr. P. S. A. Busken Huetlaan 1. Bloemendaal. Reintjes van Veerssen,L. Kapitein der Infanterie. Noorder Stations weg 15. Bloemendaal. K. S. Rempt, L. Oud-Burgemeester. Zijlweg 100. Overveen. Reuchlin, Jhr. D. F. Commissionnair in effecten. (Kantoor Amster dam. Tel. 4268.) Hartenlustlaan 16. Bloemendaal Tel 7747.K.S.G. Reijer, H. P. Opperman. Bloemendaalscheweg 172. Bloemendaal. K. S. Gr. -Reijnders, A. J. H. N. V. „Metselmaterialen" Haarlem. Tel. 162. Doodweg 5. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. Gr. Reijns, F. A. Arbeider aan de waterleiding. Binnenpad 14. Over veen. K. S. Gr. Reijnvaan, J. Directeur van een stoommeelfabriek. Van Lennep- weg 4. Vogelenzang. Tel. 1490. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. Gr. Richard, Jozephine L. M. Pentislaan 1. Overveen. (Postadres Haar lem, 3 et.) Richards, J. Gepens. opzichter Rijkstelegraaf. De Genestetweg 30. Bloemendaal. Richards, J. D. Tweede directeur in de N.V. D. de Clercq's Bureau voor Technisch Nieuws. Zuider Stationsweg 19. Bloemendaal. K. S. G. Richards, Nelly J. Kantoorbediende. De Genestetweg 17. Bloemendaal. Riedenberg. D. Bode. Meerenberg. Bloemendaal. (Postadres Sant poort, 5 ct.) K. S. Riemsdijk, Jhr. A. W. G. van. Directeur-Hoofdredacteur Stads Editie Opr. Haarl. Courant. Tramweg 17. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Riemsdijk, A. van. Korte Kleverlaan. Bloemendaal. (Bergplaats materiaal glazenwasscherij en puibewassching.) Tel. 1091. VICTORIAWATER in heele flesschen

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 224