Lees-inrichting van binnen- en buitenl. Tijdschriften. Aig. Advertentie-bureau. Leesbibliotheek. Levering van alle soorten Bind- en Drukwerk. Wandelkaart, Souvenirs en geïllustr. Briefkaarten van Bloemendaal. 195 Stals en Witkamp. Werkplaats firma. BloemendaaJscheweg 43. Bloemendaal. Stam, H. Chauffeur. Saxenburgerweg 4. Bloemendaal. Station H. IJ. S. M. Bloemendaal. Tel. 079. Chef W. van Berge Station H. IJ. S. M. Overveen. Tel. 955. Chef. J, H. Krul. Station H. IJ. S. M. Vogelenzang. (Geen telefoon Haarlemsch net). Chef J. C. Hoorweg. Steenken, E. Huisschilder. Duinvlietspad 3. Overveen. K. S. G. Steffens, P. Tuinder. Weg langs Oosterduin 5. Overveen. K. S. G. --Stenvers, P. Huisknecht. Meerenberg. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) g_ Steijger, F. C. H. Kapelaan. Korte Zijlweg 7. Overveen. K. S. G. Stienen, A. Tuinkngc-ht. Vogelenzangscheweg 9. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Stins Pz., P. Boekhandelaar. Bloemendaalscheweg 118. Bloemendaal. K. S. G. PQTI1UC Dm Boek-, Papier- en Kantoor- s ij.^1 J[7. boekhandel. Agentschap „Algemeen Handelsblad". Stoel, N. Kantoorbediende. Zomerzorgerlaan 25. Bloemendaal. IC. S. G.' Stoelman, P. G. Handelaar in rietwerk. I)e Genestetweg 15. Bloe mendaal. Stoffer, R. Agent van politie. Schulpweg 2. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Stok, Charlotta N. Onderwijzeres. Prof. v. Vlotenweg 12.Bloemendaal. Stolk, C. H. H. Spoorwegwachter. Vogelenzangscheweg 27. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) —Stolk, J. van. Vogelenzangscheweg 31. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Stom, B. M. Commissionnair. Duinlustparkweg 1. Bloemendaal. Tel. 1828. (Postadres Santpoort, 5 ct.) K. S. G. Sloop, A. Directeur eener petroleummaatschappij. Bloemendaalsche weg 162. Bloemendaal. Tel. 19. K. S. G'. HET BLOEMEND A ALSCH WEEKBLAD. Ged. Oude Gracht 63, Haarlem. Telefoon 141.

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 233