w. 204 HET BLOEMENDAALSCH WEEKBLAD. Ged. Oude Gracht 63, Haarlem. Telefoon 141. Vries, Mr. J. C. de. Advocaat. Nicolaas Beetslaan 2. Overveen. Tel. 1030. (Postadres Haarlem, 3 ck) K. S. tt. —Vries, i. de. Meubelfabrikant. Aerdenhoutsduinweg 1. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 et.) K. S. G. Vries, Jantje de. Verpleegster. Vijverweg 2. Bloemendaal. Vries.J.de. Agent van politie. Korte Zijlweg (i. Overveen. K. S. G. Vries, M. de. Directeur der Maatschappij tot beheer van stoom trawlers en andere visschersvaartuigen te IJmuiden. Potgieter- weg 17. Bloemendaal. Tel. 1099. K. S. G. Vries, M. de. Arbeider. Leidschevaart 4. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Vries, W. de. Stalknecht. Bloemendaalscheweg 227a. Overveen. K. S. Vrint, G. Ch. Kunstschilder en beeldhouwer. Vijverweg 5. Bloe mendaal. Vromesteijn, Geertruida. Kerkweg (i. Vogelenzang. (Postadres Voge lenzang, 5 ct.) Vromesteijn, M. Timmermansknecht. Kerkweg Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct. K. S. G. Vroom, J. Wegwerker. Bentveldsweg 8. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Vroomen, Gessien. Verpleegster. Meerenbergscheweg 2. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) Vrij. M. Onderwijzer. Lage Duin en Daalscheweg (i. Bloemendaal. K. S. G. Vrijland, J. S. M. Rentmeester. Duinvlietspad 2. Overveen. Vuijk, Mevr. Zijlweg 25. Overveen. Vuijk, Mevr. Zomerzorgerlaan 7. Bloemendaal. —Waal Malefijt, A. 1. de. N. V. „Well Works". Korte Zijlweg 15. Overveen. Tel. 984. K. S. G. —Waal Malefijt, J. J. de. Aannemer. Korte Zijlweg 17. Overveen. Tel. 984. K. S. G. Waanders G. W. T uinier. Kleverlaan 85. Bloemendaal. K. S. G. Wachendorf van Rijn, C. van. Machinist. Kleverlaan 85. Bloemen daal. K. S. G. VICTORIA WATER is verkrijgbaar bij alle handelaren

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 242