Algemeene Politie-verordening, bl. 67. Hierin zijn twee wijzigingen aangebracht, te weten Art. 27 luidt thans als volgt: terwijl tusschen de artikelen 39 en 40 is inge- lascht een nieuw artikel 39bis, luidende Brandweer-verordeningmet bijbehoorend besluit, bl. 94. Verkeer sveror dening In deze verordening zijn verschillende wijzigingen aangebracht, waarom wij haar in den nieuwen vorm geheel opnemen: te noodigen, haar vergaderingen bij te wonen tot het geven van de door haar verlangde inlichtingen. Gelijke bevoegdheid heeft de commissie ook ten aanzien van de andere Gemeente-Ambtenaren. Art. 6. De commissie zendt haar rapport omtrent alle daartoe in haar handen gestelde stukken, zoo mogelijk binnen 14 dagen nadat die stukken haar hebben bereikt, bij den Raad in. Met boete van ten hoogste 10.-wordt gestraft iedere koffie huishouder, wiens koffiehuis tusschen 's nachts 12 uur en 's morgens 6 uur voor het publiek geopend is of geopend wordt. Deze strafbepaling is niet van toepassing: a, voor zoover de Burgemeester vergunning mocht hebben ver leend het koffiehuis later dan tot middernacht of vroeger dan 's morgens 6 uur open te hebben b. 'zoolang in het koffiehuis aan drenkelingen, of andere personen, aan wie zwaar lichamelijk letsel is overkomen, hulp wordt verleend. Met boete van ten hoogste 10.wordt gestraft ieder, die groenten, vruchten of ooft wascht in ander water dan hetgeen verschaft wordt door middelen van drinkwatervoorziening, die. goed drinkwater opleveren. VERORDENING tot regeling van het verkeer op de wegen in de Gemeente BLOEMENDAAL. Vastgesteld 30 September 1909. aan Ged. Staten medegedeeld in November 1909, afgekondigd 27 November 1909. Art. 1. In deze verordening wordt verstaan: 1°. onder motorrijtuigen alle rij- of voertuigen bestemd om uit sluitend of mede door mechanische kracht, op of aan het rij- of VICTORIA/WATER leent zich uitstekend

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 24