as van het water en de onderkant van eenig deel van die over brugging nergens lager komt te liggen dan op 1 meter 16 centi meter boven A. P. dat de andere bruggen geen mindere doorstroomingswijdte ver krijgen dan van twee en een halve meter gemeten haaks op de as van°het water en de onderkant van eenig deel dier overbruggingen nergens lager komt te liggen dan op 70 centimeter boven A. P. dat de verhoogde voetpaden langs de wegen over de bruggen worden doorgetrokken dat de breedte der bruggen gelijk zal zijn aan de breedte der wegen waarin zij liggen; dat de brugleuningen gemaakt worden van ijzer, overeenkomstig de bij dit besluit behoorende teekening; 3°. goed te keuren, dat de bovenomschreven gronden wordén ge bruikt en uitgegeven tot bouwterrein en dat daarop één of meer ge bouwen worden opgericht, mits in acht genomen worden de volgende voorschriften betreffende de wijze van bebouwing dier terreinen: de voor- en achterrooilijnen worden bepaald zooals op voornoemd plan is aangegeven; aan de noordzijde van den spoorweg HaarlemZandvoort mogen geen pakhuizen, fabrieken of werkplaatsen worden gebouwd, be houdens bijzondere vergunning van den Raad wordende onder pakhuizen geen automobielengarages begrepen; langs den Julianaweg, ten noorden van genoemden spoorweg zullen de huizen een gevelbreedte moeten hebben van minstens zes en een hal ven meter, terwijl aldaar geen huizen met onder-en boven woning gebouwd mogen worden. De gevelbreedte van de huizen aan het andere deel van den Julianaweg zal minstens zes meter bedra gen en van de huizen aan de overige wegen minstens vijf meters. 4°. te bepalen: a. dat het onderhoud van genoemde wegen, bruggen, riolen en van de wegbeplanting zal geschieden door en voor rekening van adressante, totdat de gemeente een en ander in eigendom zal hebben overgenomen, zullende bij niet behoorlijke nakoming dezer voor waarde Burgemeester en Wethouders voor dat onderhoud zorg dragen op kosten van de verzoekende maatschappij b. dat de toegangswegen 1 en 2 zoodra Burgemeester en et- houders dit wenschen, tot aan de vaarsloot I) in orde worden gebracht en dat de gemeente het recht heeft buizen te leggen in deze vaarsloot en bruggen te maken in het verlengde van genoemde toegangswegen, beide tegelijk of afzonderlijk; c. dat door de gemeente een 5 duims waterleidingsbuis in den Julianaweg zal worden gelegd met de noodige T-stukken, afsluiters en brandkranen, zullende adressant zich verbinden om de helft in de kosten 'daarvan te vergoeden, terwijl de gemeente eigenaresse der buizen enz. blijft;

Adresboeken Bloemendaal | 1911 | | pagina 38