- 99 Niettemin zal aan hen, die gedurende een maand of langer een hooger bezoldigde betrekking hebben waargenomen, door burgemeester en wethouders eene gratificatie worden verleend van ten hoogste het bedrag van het verschil in bezoldiging, indien de waarneming ten genoegen van burgemeester en wethouders is vervuld. Van den ambtenaar, die ingevolge het bepaalde bij art. 105 der Gemeentewet aanspraak heeft op de aan de betrekking van secretaris verbonden jaarwedde, wordt gedurende het tijdvak der waarneming van het secretaris-ambt zijne jaarwedde als ambtenaar ingehouden. Artikel 7. Uitsluitend in dienst der gemeente. Het is den ambtenaren verboden in den tijd, waarin de gemeente hunne diensten niet vordert, werkzaamheden voor derden te verrichten onder welken vorm ook, tenzij met schrif telijke toestemming van burgemeester en wethouders. De ambtenaren mogen voor hun bijzonderen of huiselijken dienst geen beambten, bedienden of werklieden der gemeente gebruiken. Artikel 8. Het wonen der ambtenaren. De ambtenaren moeten in de gemeente Bloemendaal wonen. Burgemeester en wethouders kunnen hiervan vrijstelling ver- leenen onder door hen te stellen voorwaarden. Artikel 9. De instructie. De instructiën worden door burgemeester en wethouders vastgesteld. De ambtenaren leggen in handen van den burgemeester de belofte af, dat zij hunne betrekking getrouwelijk en overeen komstig hunne instructiën zullen waarnemen. Van het afleggen van deze belofte wordt in een daarvoor bestemd register aanteekening gemaakt en deze door de ambtenaren onderteekend. verkoopen VICTORIAWATER OBERLAHNSTEIN.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 117