- 102 van den gevelmuur aan de wegzijde tot aan de grens tusschen den openbaren weg en den bouwgrond; b. zoodanig, dat aan alle zijden van het gebouw een open ruimte (plaats, tuin of erf) blijft, waarvan de diepte, gemeten van den gevelmuur tot aan de grens van den aanliggenden grond, minstens 10 M. bedraagt; voor den Bloemendaalsche- weg, den Zijlweg, Laag-Hartenlust en het Park Duinlust min stens 5 M. c. op minstens 20 M. afstand van de bestaande gebouwen, voor zoover deze aan denzelfden weg liggen als waaraan gebouwd zal wordenvoor den Bloemendaalscheweg, den Zijlweg, Laag-Hartenlust en het Park Duinlust minstens 10 M. De gebouwen, in het eerste lid bedoeld, mogen hoogstens twee woningen bevatten. Onder woning is te verstaan het samenstel van ruimten, (kamerskeukenenz.)met afzonderlijken ingang of trap, klaarblijkelijk bestemd voor huisvesting van één gezin. De bepaling sub a, zoomede artikel 10 sub a dezer veror dening, zijn niet van toepassing voor gebouwen, te stichten aan wegen waarvoor de rooilijn is vastgesteld. Onder het stichten van gebouwen wordt ook begrepen het vergrooten van bestaande gebouwen. Ontheffing van de voorschriften van dit artikel kan in bij zondere gevallen door den Raad verleend worden en alsdan onder nader door hem vast te stellen bepalingen. De bovenvermelde kaart zal op de uren, dat de secretarie voor het publiek geopend is, steeds kosteloos voor belang stellenden ter inzage liggen. Zijnde deze verordening door de Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij besluit van 4 October 1911 No. 13 goed gekeurd. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 11 den October 1911. Gemeenschappelijke keuringsdienst van voedings middelen. De Raad der gemeente Bloemendaal, gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders: BESLUIT 1. Burgemeester en Wethouders te machtigen om met de VICTOR IA WATER OBERLAHNSTEIN is een

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 120