103 gemeentebesturen van Haarlem en na te noemen Gemeenten, eene overeenkomst aan te gaan tot strekking hebbende, dat de gemeente Haarlem aan de gemeenten Schoten. Velsen, Bloemendaal, Zandvoort, Heemstede, Haarlemmermeer en Spaarndam het recht verleent om onderzoekingen te doen verrichten bij het gemeentelijk laboratorium voor Pathologische Bacteriologie en den gemeentelijken keuringsdienst van voe dingsmiddelen enz. te Haarlem en zulks onder de navolgende voorwaarden a. in de meerdere vaste kosten, die voor Haarlem uit deze regeling voortvloeien, t.w. de aanstelling van meerder perso neel en de uitbreiding der installatiën wordt bijgedragen als volgt Schoten8/49 Velsen8; 49 Bloemendaal8/49 Zandvoort8/49 Heemstede8/49 Haarlemmermeer8/4g SpaardamV49 b. de wisselende kosten, gevolg van het doen van bacteri ologische onderzoekingen en het maken van analysen worden aan het einde van ieder jaar over de verschillende gemeenten verdeeld in verhouding tot het aantal voor de gemeente ver richte onderzoekingen en analysen. c. de monsters van voedingsmiddelen worden genomen door de veldwachters der betrokken gemeenten of door een of meer aan te stellen keurmeesters, die gehouden zijn daarbij de instructiën van den keuringsdienst te Haarlem op te volgen. d. de toezending van monsters spoedeischende gevallen uitgezonderd geschiedt alleen in overleg met den keurings dienst te Haarlem. e. de toezending van materiaal voor bacteriologisch onder zoek geschiedt in overleg met het laboratorium voor patholo gische bacteriologie, dat de noodige steriele fleschjes of buisjes voor het verzamelen van dit materiaal verstrekt. de kosten van transport van de monsters der voedings middelen en van het materiaal voor het bacteriologisch onder zoek zijn voor rekening der betrokken gemeente. Evenzoo zijn voor rekening der" betrokken gemeente de kosten van intercommunale telephoongesprekken betreffende gevraagde onderzoekingen. kristalhelder, gezond, natuurlijk Tafelwater.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 121