109 -- sen stelt, plaatst, vasthecht, hangt of op eenige andere wijze aanbrengt; b. ieder die niet op eerste aanzegging der politie, de zonder vergunning van burgemeester en wethouders door hem of op zijn last in, op, of aan den openbaren weg, het voetpad, de wandelplaats of elders gestelde, geplaatste, vast gehechte, gehangene of op eenige andere wijze aangebrachte voorwerpen opruimt of wegneemt. Art. 2. In artikel 9, eerste lid, sub b, worden achter het woord „zand" ingevoegd de woorden„aarde, mest". Art. 3. In artikel 35 worden achter het woord „asch voorkomende in het eerste lid, ingevoegd de woorden„aarde, zand" en achter het woord „uit", voorkomende onder 1ste, de woorden „of van". Art. 4. Artikel 43 luidt aldus Voor zoover daartoe in de wet geen straf bedreigd is, wordt met boete van ten hoogste tien gulden of hechtenis van ten hoogste drie dagen gestraft: a. ieder, die zonder schriftelijke vergunning van burge meester en wethouders binnen bebouwde kommen der gemeente Bloemendaal of op een afstand van minder dan 500 meter van bebouwde kommen der gemeente Bloemendaal, in landerijen, bosschen, tuinen, erven, wegen, paden, of andere openbare gronden, verbrandt of doet verbrandenkrullen, snoeisel, afval van plantgewas, tuinvuilnis, enz.; b. ieder, die de door burgemeester en wethouders ter zake van de vergunning gestelde voorwaarden niet in elk opzicht nakomt. Art. 5. Artikel 60 luidt aldus Met boete van ten hoogste vijf en twintig gulden wordt gestraft ieder die, zonder vergunning verleend ingevolge de Hinderwet, meer dan 400 liter benzine, petroleum of andere licht-ontvlambare vloeistoffen in voorraad heeft. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van den raad der gemeente Bloemendaal, gehouden den 6 Juni 1912.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 127