N. v. BREEMEN Co. in Brandstoffen. De Bourran Frères Cie. Bordeaux. DépositairesVERKRUYSEN DE LANGE, Haarlem. 124 —Bras, P. N. Hoofdverpleger. Opzichter der mannen werkaf- deelingen en hoofd van het broederhuis in het gesticht Meerenberg. Voorzitter van het hoofdbestuur der Ned. Verplegers Vakvereeniging. Hoofdredactie en administratie van het „Maandblad der N.V.V." Meerenberg. Bloemen- daal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) K. S. Q. Bredemeijer, A. H. Kleverlaan 11a. Bloemendaal. Tel. 380. K. S. G. —Bredemeijer, K. F. Koetsier. Midden Duin en Daalscheweg 5. Bloemendaal. K. S. G. Bree, J. de. Bloemist. Leidschevaart 50. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.) Breemaat, J. A. L. van. Hotelhouder. Hotel „Hartenlust". Har- tenlustlaan 5. Bloemendaal. Tel. 1677. Breemen, i. F. L. Arts. Noorder Stationsweg 8. Bloemen daal. Breggen, P. C. A. van der. Commissionnair in assurantiën. Mid- den Duin en Daalsche weg 11. Bloemendaal. Tel. 923. K. S. Bregman, J. (Woonhuis). Aannemer, metselaar, stucadoor. Bloemendaalscheweg 90. Bloemendaal. Tel. 1154. K. S. G. Bregman, J. (Werkplaats). Bloemendaalscheweg 88. Bloemen daal. Breitenstein, A. M. Handelsagent. Aerdenhoutsweg 10. Over- veen. Tel. 92. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Breitenslein, F. Van Lennepweg 6. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Tel. 1031. K. S. G. I Bremer, M. G. Bloemistknecht. Rampenlaan 11. Overveen. K. S. G. —Bremer, Jr., W. F. Directeur der N.V. Houthandel „Het Nieuwe Fortuin". Bloemendaalscheweg 113/'. Bloemendaal. Tel. 1162. K. S. G. Breukink, geb. E. M. J. Akerlaken, Wed. Bloemendaalscheweg 196. Bloemendaal. Breijer, Johanna. Bloemendaalscheweg 159. Overveen. Brink, L. ten. Pastoor R.-K. kerk te Overveen. Korte Zijlweg 7. Overveen. K. S. G. I Brink, A. W. van den. Caféhouder. Rampenlaan 23, Overveen. K. S. G. Electro-Technisch Bureau Langendonk,

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 144