F. Bloemendaalscheweg 49. Tel. 1837. Iedere abonné van de POST- en STADS-EDITIE O. H. C. ontvangt des Zaterdags gratis een fraai geïllustreerd Zondagsblad. 135 Faas, W. C. Diamantslijper. Zijlweg 6. Overveen. K. S. Q. I Faase, A. J. Bloemkweeker. Bloemendaalscheweg 157. Over veen. K. S. Q. I Faase, Sr., J. W. Bloemkweeker. Binnenpad 9. Overveen. K. S. G. Faase, J. W. Bloemkweeker, Binnenpad 9. Overveen. S. Faase, geb. J. H. Korstenbroek, Wel Binnenpad 1 la. Overveen. Faase, J. P. Bloemkweeker. Zijlweg 49. Overveen. K. S. I Faase. geb. A. M. van Opzeeland. Wed. Binnenpad 7. Overveen. Fannegon, geb. E. Vogel, Wed. Rustenburcherweg 6. Bloemen daal. Fak Brouwer, P, Bloemendaalscheweg 40. Bloemendaal. K. S. G. Feltkamp, geb. S. H. Entink. Wed. Pension „Villa Blanca". Noorder Stationsweg 1. Bloemendaal. Ferwerda, F. Verpleger. Meerenberg. Bloemendaal K. Fetter, J. S. Zandvoorterweg la. Overveen. Fischer, J. C. Leidschevaart 28j. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) Fick, J. A. L. li/I. Student. Bloemendaalscheweg 217. Overveen. Flemming, D. Commissionnair in effecten. Bloemendaalsche weg 210. Overveen. Tel. 1615. K. S. G. —Flier, A. J. van der. Gemeente-secretaris. Bloemendaalsche weg 185. Overveen. Tel. 1712. K. S. G. Flooren, W. Arbeider. Zijlweg 68a. Overveen. K. S. G. Fluijt, Gerarda van der. Houtvaart 58. Overveen. Fonteijne, W. Tuinman. Boschlaan 29. Bloemendaal. Fortgens, G. Boekhouder. Bloemendaalscheweg 2. Bloemen daal. Fouw, C. L. de. Apotheker. Bloemendaalscheweg 51. Bloe mendaal. Tel. 1660. K. S. G. Francke, D. jachtopziener. Zanderijvaart 1. Overveen. K. S. G. Franse, geb. A. M. Krom, Wel. Houtvaart 16. Overveen. Bloemendaalschewesc 94. Tel 1107 Bloememlaal. kristalhelder, sezond natuurlijk Tafelwater,

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 155