14? - Het succes van adverteeren in de OPR. HAARL. COURANT is zeer groot. Houtgraaf, geb. J. Ligtenberg, Wed. Melkverkoopster. Klever laan 6. Bloemendaal. Houthuijzen. J. J. Tuinman. Vogelenzangscheweg 47. Vogelen zang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G- Houwen, 0. fl. Hoofd eener school. De Genestetweg 28. Bloemendaal. Hoytema, geb. M. C. Fontein, Wed. Zandvoorterweg 13. Over- veen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Tel. 2771. Huberts, Alida E. M. Pensionhoudster. Bloemendaalscheweg 225. Overveen. Huender W. Koopman. Vijverweg 1. Bloemendaal. Huf, A. Zijlweg 90. Overveen. Tel. 325. —Huisman. J. Schildersknecht. Boschlaan 10. Bloemendaal. K.S.G. —Huissteden, A. van. Timmermansknecht. Aerdenhoutslaan 11. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Huizinga, J. J. Brievenbesteller. Kennemerweg 13. Bloemen daal. K. S. G. Huizinga, S. J. Schildersknecht. Koeduinsweg 4. Vogelen zang. Hulsbosch, geb. M. Smit. Wed. Kerkweg 3. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.) Hulsebosch, Anna C. Houtvaart 32. Overveen. Hulsebosch. F. Landbouwer. Leijweg 17. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulsebosch, F. Landbouwer, Vogelenzangscheweg 22. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulsebosch, N.J. Landbouwersknecht. Vogelenzangscheweg 20. K. S. Hulsebosch, P. Bloemkweeker. Rollandslaan 13. Overveen. j Hulsebosch. P. Bloemistknecht. Rollandspad 15. Overveen. K. S. G. Hulsebosch, P. Landbouwer. Vogelenzangscheweg 20. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct. K. S. 1 Hulsebosch, W. Landbouwer. Vogelenzangscheweg 20. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulst, A. van der. Landbouwer. Vogelenzangscheweg 41a. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulst, F. van der. Metselaar. Vogelenzangscheweg 44. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulst, L. van der. Metselaar. Vogelenzangscheweg 44. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Hulst, L. van der. Bloemistknecht. Vogelenzangscheweg 99. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 167