De STADS-EDITIE O. H. C. is het volledigst wat betreft het nieuws uit de omliggende Gemeenten. 153 Kessel. N. A. van. Bloemendaalscheweg 207. Overveen. K.S. I Kesteren, G. van. Arbeider. Doodweg 1. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. Kesting, G. A. Koopman. Ruysdaelweg 2. Overveen. Tel. 1582. Keulen, Albertina van. Dienstbode. Duinlustweg 14. Overveen. Keulen, J. van. Jachtopziener. Boekenrooderweg 3. Vogelen zang. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Keulen, N. van. Timmerman. Boekenrooderweg 3. Vogelen zang. (Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. —Keulen, W. van. Arbeider. Vogelenzangscheweg 41. Vogelen zang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. —Keulen, W. van. Arbeider. Leidschevaart 28/. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. —Kieviet, E. Stratenmaker. Zijlweg 60 Overveen. K. S. G. Kievit, J. Elswoutslaan 6. Overveen. Kingma, J. L. Privaatleeraar in geneeskundig spraakonderwijs. Dag. spreekuur van 1—2. Z. Stationsweg 6. Bloemendaal. Kisjes, A. G. Pensionhouder. Verlengde Koepellaan 4. Bloemen daal. Klatzer, D. Exporteur. (Firma Klatzer Co.) Bloemendaal scheweg 151. Overveen. Tel. 2192. K. S. G. Klauwers, geb. J. M. G. Stroetman, Wed. Joh. Verhulstweg 33. Bloemendaal. Kleeblad, geb. A. W. de Diew Stierling, Wed. Ter Hoffsteedeweg 2a. Overveen. Tel. 1412. Kleeft, J. P. van. Tuinder. Houtvaart 70. Overveen. Kleeff, P. van. Tuinder. Houtvaart 70. Overveen. K. S. G. —Klein, Caroline F. Potgieterweg 13. Bloemendaal. Kleinsclimidt, M. Opzichter waterleiding Amsterdam. Vogelen zangscheweg 2. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang,ct}. Kleiin, C. Veehouder. Bloemendaalscheweg 131. Overveen. K. S. G. Kleijntjes, P. A. Kapelaan. Kerkweg 2. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Klinkenberg, D. Bloemistknecht. Leidschevaart 70. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. G. Klinkenberg, J. Kleermaker. Meerenberg. Bloemendaal. (Post adres Santpoort, 5 -ct.) K. S. VICTOR1AWATER met wijn, een heerlijke tafeldrank

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 173