Bloemendaalscheweg 49. Tel. 1837. Op kleine advertentiën geplaatst in de OPR. HAARL. COURANT worden wekelijks 700 antwoorden ontvangen. 187 Boek-, Papier- en Kan- T i C I—' toorboekhandel. Agent- LlllO J schap Alg. Handelsblad Lees-inricbting van binnen- en buitenl. Tijdschriften, Alg. Advertentie bureau. Leesbibliotheek. Levering van alle soorten Bind- en Drukwerk. Wandelkaart. Souvenirs en geïllustr, briefkaarten van Bloemendaal. —Stoel, N. Procuratiehouder. Zomerzorgerlaan 25. Bloemendaal. K. S. G. Stoffer, R. Agent van politie. Schulpweg 2. Overveen. (Post adres Haarlem, 3 ct.) Stok, Charlotta N. Onderwijzeres. Prof v. Vlotenweg 14. Bloe mendaal. Stokken, W. van. Spoorwegbeambte. Kleverlaan 63. Bloe mendaal. Stolk, J. van. Vogelenzangscheweg 31. Vogelenzang. (Post adres Vogelenzang, 5 ct.) K- S. G. —Stoop, A. Directeur eener petroleummaatschappij. Bloemen daalscheweg 162. Bloemendaal. Tel. 19. K. S. G. —Stoppelaar, L. P. de. Directeur eener maatschappij. Potgieter- weg 5. Bloemendaal. Tel. 1406. K. S. G. —Storm, G. Spoorbeambte. Bloemendaalscheweg 24. Bloemen daal. R- S. G. Straten. H. van. Arbeider. Rollandslaan 8. Overveen. Strebe, J. C. Kantoorbediende. Bloemendaalscheweg 41. Bloe mendaal. K- S; G. —Stremming, J. W. Reiziger. Achterweg 13,§\ Bloemendaal. K.S.G. Strien; R. van. Tuinbaas gesticht „Meerenberg". Brederode- weg 11. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) K. S. G. Strienen, geb. C. Galjaard, Wed. Leijweg I 13. Vogelenzang. Strietman, E. Huisschilder. Bloemendaalscheweg 226. Overveen. K. S. G. Stuffers, J. C. Zijlweg 85. Overveen. K. S. G. Sturler, A. L. de. Prof. v. Vlotenweg 9. Bloemendaal. K. S. G. Bloemendaalscheweg:. 94 Tel. 1107. Bloemendaal VICTORIA WATER met wijn, een heerlijke tafeldrank

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 211