Bloemendaalscheweg 49. Tel. 1837. De STADS-ED1T1E O. H. C. is Uwe courant. Temminck. Maria. Aerdenhoutsweg 8. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Tesselaar, C. Portier. Meerenbergscheweg 17. Bloemendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) 1 Tesselaar, G. Machinist. Duinlustweg 32. Overveen. K. S. (j. —Thierry de Bye Dolleman, A. E. Vruchtenkweeker. Koeduinsweg b. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S' G. I Thomassen a Thuessink van der Hoop. S. M. S. Vogelenzangsche- weg 65. Vogelenzang.- (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) IV. O. v I Thoolen. H. M. Bloemistknecht. Rollandslaan 5. Overveen K. S. u. Thoolen, W. G. G. Landbouwer. Weg langs Oosterduin 1. Overveen. K. S. u. I Thoolen, W. M. Landbouwer. Weg langs Oosterduin 1Overveen. Thijsse, J. P. Leeraar in de plantkunde. Parkweg 4. Bloemen daal. Tideman, Mr. P. Advocaat en Procureur. Vijverweg 7. Bloe mendaal. Tel. huis 938. Tel. kantoor te Haarlem 141. K. S. u. Tideman, Mr. P. Secretaris der gezondheidscommissie voor Bloemendaal c.a. Vijverweg 7. Bloemendaal. Tel. 938. Tiemens Kersen, D, Rentmeester. Duinvlietspad 2. Overveen. K. S. Ci. —Tienhoven, C. J. van. Zwarteweg 2. Overveen. Tel. 1023. (Post adres Haarlem, 3 ct.) K. S. Tienhoven, geb. M. Wilson, Wed. van. Bloemendaalscheweg 62. Bloemendaal. Tel. 920. Tit. geb. Cb. Borman, Wed. Bloemendaalscheweg 10. Bloemendaal. —Tit' G. Timmerman. Vogelenzangscheweg 35. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. O. —Tit, J. Timmerman. Vogelenzangscheweg 35. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang. 5 ct.) —Togtema, G, K. Agent van politie. Lage Duin en Daalsche- weg 5. Bloemendaal. K. S. O. Ton H. M. Smidsknecht. Delftkade 4. Bloemendaal. K. S. (j. Tongeren, J. van. Timmerman. Vogelenzangscheweg 101. Voge lenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) K. S. O. Bloemendaalscheweg 94. Tel. 1107. Bloemendaal. VICTORIA WAT ER met wijn, een heerlijke tafeldrank.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 213