w. Bloemendaalscheweg 49. Tel. 1837. De STADS-EDITIE O. H. C. is het volledigst wat betreft het nieuws uit de omliggende Gemeenten. Vries, S. de. Koopman. Bloemendaalscheweg 21. Bloemendaal. —Vries, W. de. Stalknecht. Bloemendaalscheweg 227a. Over- veen. K- S. G. Vrint, G. Ch. Kunstschilder en beeldhouwer. Vijverweg 5. Bloemendaal. K. S. G. Vromesteijn, Geertruida. Kerkweg 6. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang, 5 ct.) Vromesteijn, M. Timmermansknecht. Kerkweg 6. Vogelenzang. (Postadres Vogelenzang. 5 ct.) Vroom, J. Wegwerker. Bentveldsweg8. Overveen. (Postadres Haarlem, 3 ct.) Vroomen, Gessien. Verpleegster. Meerenbergscheweg 2. Bloe mendaal. (Postadres Santpoort, 5 ct.) —Vrij, M. Onderwijzer. Lage Duin en Daalscheweg 6. Bloemen daal. K- S. G. Vrijland, 1. S. M. Rentmeester. Duinvlietspad 2. Overveen. Vuijk Jr., P. Bloemendaalscheweg 133. Overveen. Tel. 1984. Waal, J. J. de. Aerdenhoutsduinweg 9. Aerdenhout. —Waal Malefijt, A. J. de. N. V. „Well Works". Korte Zijlweg 15. Overveen. Tel. 984. K. S. G. —Waal Malefijt, J. J. de. Aannemer. Korte Zijlweg 17. Overveen. Tel. 984. K- S. G. Waanders, G. W. Tuinier. Kleverlaan 85. Bloemendaal. Waard, H. van. Bloemistknecht. Bloemendaalscheweg 145. Overveen. Wachendorf van Rijn, C. van. Machinist. Kleverlaan 14. Bloe mendaal. K- S. G. Wagen- en Brandspuithuis. Bloemendaalscheweg 8. Bloemendaal. —Wagner, M. C. Dompvloedslaan 41. Overveen. K. S. G. —Wal, C. A. van der. Korte Kleverlaan 6c. Bloemendaal. K.S.G. Wal, geb. H. Zeijlstra, Wed. van der. Korte Kleverlaan 6a. Bloemendaal. —Wal, J. van der. Tuinman. Van Lennepweg 3. Overveen. Postadres Haarlem, 3 ct.) K. S. G. Bloemendaalscheweg 94 Tel. 1107 Bloemendaal.

Adresboeken Bloemendaal | 1912 | | pagina 221