33 Art. 17. Burgemeester en Wethouders nemen de kas op, zoo dik wijls zij dit noodig achten, de Commissie of een door haar aan te wijzen lid tenminste eenmaal in elk kwartaal. Van elke opneming van de kas wordt 'proces-verbaal op gemaakt De Commissie zendt binnen drie dagen afschrift van het proces-verbaal aan Burgemeester en Wethouders. Art. 18. De .administrateur geeft aan Burgemeester en Wethouders en aan de Commissie inzage in de kas. Het opnemen van de kas kan aan een lid van het College van Burgemeester en Wethouders of een daartoe door dat College aangewezen ambtenaar of aan ee,n lid van de Com missie worden opgedragen. Gedeputeerde Staten kunnen te allen tijde opneming van de kas van hunnentwege gelasten. Art. 19. Bij schorsing, ontslag of overlijden van den administrateur wordt door de Commissie zijne kas opgenomen en de kas, totdat in den dienst is voorzien, bewaard. De Commissie maakt van bet bij dit opnemen bevondene proces-verbaal op. Art. 20. Bij ongesteldheid, afwezigheid, schorsing of ontstentenis van den administrateur wordt hij vervangen op de wijze door Bur gemeester en Wethouders te bepalen, de Commissie gehoord. Art. 21. De instructie van den administrateur wordt door den Raad vastgesteld. Van den opzichter. Art. 22. De opzichter treedt op als chef van den technischen dienst en is belast met het bijhouden der boeken, bedoeld in art. 29 onder punt 1 tot en met 6. Art. 23. De opzichter wordt door den Raad benoemd of ontslagen. Burgemeester en Wethouders dienen, de Commissie gehoord,

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 82