60 Van de comptabele controle. Art. 30. Verificatie van de boekhouding is opgedragen aan de Com missie, onverminderd de bevoegdheid van Burgemeester en Wethouders om zich te allen tijde van dé juistheid der gevoerde administratie te overtuigen. Deze Colleges kunnen zich daarbij laten voorlichten door den in Art. 35 bedoelden accountant. Van de begrooting. Art. 31. De begrooting der baten en lasten wordt jaarlijks door Burgemeester en Wethouders vóór 1 Juni aan den Raad aan geboden. De Commissie dient daarvoor tijdig aan Burgemeester en Wethouders de noodige voorstellen in. Uitbreiding of verbetering van het bedrijf wordt bij afzon derlijke begrooting geregeld. Art. 32. De begrooting van het bedrijf wordt door den Raad vóór de begrooting der plaatselijke inkomsten en uitgaven vast gesteld. Bij de opzending van deze laatste begrooting ter goed keuring aan Gedeputeerde Staten wordt ook de begrooting van het bedrijf mede gezonden. Art. 33. Burgemeester en Wethouders kunnen op de posten der begrooting af- en overschrijven, voor zoover de Raad zich niet het verleenen van machtiging daartoe bij d-e begrootinc heeft voorbehouden. Art. 34. Buiten de begrooting om kan geene uitgaaf geschieden, dan met afzonderlijke voorafgaande machtiging van de;n Raad. In buitengewone gevallen echter van dringenden spoed kun nen Burgemeester en Wethouders tot het doen van zoodanige uitgaat machtiging verleenen, mits hun daartoe te nemen, met redenen te omkleedem besluit binnen vijf dagen aan den Raad inzendende. De uitgaaf, door dien Raad goedgekeurd, wordt aan de begrooting toegevoegd.

Adresboeken Bloemendaal | 1915 | | pagina 84