61 VERORDENING op den venkoop van melk. Artikel 1 Onder imelk wondt in deze verordening verstaan koemelk en alle daarvan verkregen vloeibare producten. Onder (melk verkoopen wprdt in deze verordening, behalve thiet eigenlijke verkoopen, verstaan: te koop aanbieden, afleveren vervoeren, behandelen, bewerken of ten verkoop in voorraad hebben van melk, daaronder begrepen het doen verrichten van deze handelingen. Onder melkverkooper wordt in deze verordening verstaan ieder, die dat beroep binnen de gemeente uitoefent, onverschil lig of hij aldaar eene inrichting gevestigd heeft. Art. 2. leder die het beroep van melkverkooper, daaronder begre pen het hebben van eene inrichting tot steriliseeren, pasteun- seeren of op eenigle andere wijze behandelen of bewerken van melk, wenscht uit t e oefenen, is verplicht, alvorens daartoe over te gaan, van (dit voornemen schriftelijk kennis te geven aan Burgemeester e,n Wethouders. Zij die vóór het in werking treden dezer verordening dat beroep reeds uitoefenen, zijn verplicht daarvan binnen twee maanden na (dat tijdstip aan Burgemeester en, Wethouders schrif telijk kennisgeving te doen. Art. 'i Bjjl de in het vorige artilkel bedoelde kennisgeving moet gevoegd zijn eene door den melkverkooper onderteekende in klaring, inhoudende: 1°. van welke personen de melk zal worden betrokken, als mede de woonplaats van die personen; 2°. straat en huisnummer van het gebouw, waarin het beroep zal worden uitgeoefend, alsmede welke gedeelten van dat gebouw voor de bewaring, verkoop, behandeling en bewerking zullen worden gebruikt; 3°. of de melk geheel of gedeeltelijk zal worden rondge bracht, gevent, dan wiel alleen in het aangeduide ge bouw verkocht, behandeld of bewerkt, in het laatste geval met vermelding welke behandeling of oewerking de melk zal ondergaan. Ingeval er eene wijziging plaats vindt, tengevolge waarvan de bovenbedoelde verklaring niet meer aan de werkelijkheid beantwoordt, moet door den melkverkooper binnen drie dagen, nadat die wijiziging plaats vindt, aan Burgemeester en Wet-

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 77