I Haarl Coöp. Diner-Vereeniging, 3: immimmmmjmiMm ^tttïTfïTtTTittttTiiiïtffiTtfïïTïrïTTTniTTTTTTlTTTÏTÏTTTTTTÏTTTÏÏTÏÏTÏTTgj Bakenessergracht 27. - Tel. 1993. 3; 66 Art. 16. De zorg voor de 'handhaving dezer verordening is opgedra gen aan de ambtenaren van den Keuringsdienst van voe dingsmiddelen enz. te Haarlem en aan de djenaren van politie der gemeente Bloemendaal. Aan al dezen wordt de last verstrekt om tot handhaving van de bepalingen dezer verardiening de in art. 3 sub 2°. bedoelde gebouwen of gedeelten van gebouwen en stallen, te allen tijde, zelfs tusschen zonsondergang en zonsopgang binnen te tre den, ondanks den wil der gebruikers, doch met inachtneming van de bepalingen dier wfeft van 31 Augustus 1353 (Staatsblad N". 83). Art. 17. Overtreding van eenige bepaling dezer verordening wordt gestraft met een geldboete van ten hoogste f, 25,— of hech tenis van ten hoogste zes dagen, voor zoover daartegen niet reeds bij eene wet of een algemeenen maatregel van bestuur of eene provinciale verordening is voorzien. De rechter kan de voorwerpen, waarmede de overtreding is gepleegd, voor zoover zij den veroordeelde toebehooren, verbeurd verklaren. Aan de ambtenaren en beambten, die de overtreding con- stateeren, wordt, met het oog daarop de last verstrekt die voor werpen in beslag te nemen en daarvan in hun proces-verbaal melding te maken. Art. 18. De rapporten van het onderzoek der melk worden op door Burgemeester en Wethouders aan te geven tijden en wijzen gepubliceerd. Aldus vastgesteld in d.e openbare vergadering van den Raad tier gemeente Bloemendaal, gehou den den 8en Juni 1Q16. PROSPECTUS betreffende de uitzending van 3: Diners op aanvrage verkrijgbaar. 3:

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 82