70 VERORDENING, regelende de voorwaarden voor de levering van duinwater door de gemeente Bloem end a al. Artikel 1 De eigenaar van een perceel, gelegen binnen de gemeente Bloe-mendaal, die water uit de Gemeentelijke Waterleiding wenscht te betrekken, ridht daartoe een aanvrage tot den Admi nistrateur der Gemeentelijke Waterleiding. Die aanvraag ge schiedt door de inlevering van een behoorlijk ingevuld en door den aanvrager on derfce eikend formulier, hetwelk kosteloos ten Raadhuize verkrijgbaar is. Het model van het formulier wordt door Burgemeester en Wethouders vastgesteld. Art. 2. Burgemeester en Wethouders kunnen de verlangde aanslui ting toestaan tegen vooruitbetaling van een recht van aanslui ting, bedragende als volgt: Voor een perceel met een huurwaarde van f 100,of min der f 2,50. Voor een .perceel met een huurwaarde boven fi 100,tot f 150,f 5,Voor 'een perceel met een huur waarde boven 150,— tot f 200— f 10,—. Voor een perceel irtet een huurwaarde boven f 200,- tot f 300,f 15,Voor een perceel met een huurwaarde boven f 300,tot f 400, f 20,Voor een peraeel met een huurwaarde boven f 400, tot f 500,— 25,—, en zoo vervolgens voor elke f 100,— huur waarde meer f 5,tot een maximum van f 50,—. De huurwaarde van eenig perceel wordt afgeleid naar de voor de .grondbelasting' geschatte huurwaarde en zoo .die schatting nog niet 'heeft plaats gehad, volgens ee:n schatting door Burgemeester en Wethouders te verrichten naar dezelfde grondslagen als die, naar welke de schatting voor de grond belasting plaats heeft. Art. 3. Aansluiting ten behoeve van den bouw van huizen of andere tijdelijke werken kan geschieden tegen vooruitbetaling van een recht van aansluiting van f 25.— per werk, per te bouwen per ceel of per groep van perceel-en, indien de Aanvrager zich ver bindt tot waterneming gedurende den tijd van minstens een maand en betaling van minstens 50 M3 per werk, te bouwen perceel of groep van perceelen. Of in aanbouw zijnde perceelen als één groep in den zin van dit Artikel zijb aan te merken, staat ter beoordeeling van Bur gemeester en Wethouders.

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 86