Kuis-, Decoratieschilder en Hamerbehanger. KL1J 4, voorheen 4. VA4 JÏ1J4, HEEMSTEDE. AERDENHOUT, 79 lingen of bij niet-betaling der opgelegde boete te bevelen, dat de waterlevering worde gestaakt voor de perceelen, ter welker opzichte de overtredingen hebben plaats gehad, of, indient Ideze nog niet is aangevangen, te gelasten, dat Zij vooralsnog .niet zal plaats hebben. Een zoodanig bevel ontslaat den verbruiker niet van de ver plichting tot het betalen van hetgeen door hem anders verschul digd zou zijn gedurende den loopenden betalingstermijn. Art. 20. Onder de nader door den Raad vast te stellen voorwaarden en bepalingen, bedoeld bij de beschikkingen van Burgemeester en Wethouders, waarbij vóór het in werking treden dezer ver ordening bereids vergunningen zijin verleend, Worden de bepa lingen dezer verordening verstaan. Art. >21. Onder perceelen in den zin dezer verordening worden ver staan alle gebouwde en ongebouwde eigendommen, waarvoor aansluiting wordt verleend. Wat als één perceel wordt beschouwd, wordt in elk bijzon der geval bepaald door Burgemeester en Wethouders, behou dens beroep op den Raad. Art. 22. In gevallen, waarin deze verordening niet of slechts ten deele voorziet, is de beslissing aan Burgemeester en Wethou ders opgedragen. Deze verordening treedt in werking op den 1™ Januari 1917. Aldus vastgesteld door den Raad der Gemeente Bloemendaal in de Openbare Vergadering, gehou den den 8en Juni 1916. Telefoon Interc. 1385. kerklaait 43. Boekenrooderwej 3. Agent: OVERIJSELSCHE GLAS VERZEKERING, Rotterdam.

Adresboeken Bloemendaal | 1917 | | pagina 95