18 2e afdeeling: Financiën en Belastingen. J. M. Groen, adj. commies. Commies-redacteur: G. J. van Abs. Bevolkingsagent: H. de Vries. Gemeentebode: H. Heitlager. Aanteekenen en trouwen. Er bestaat ten raadhuize iederen dag gelegenheid tot het doen van aangifte voor den burgerlijken stand en tot het aan teekenen van 9—2 uur. Er bestaat iederen dag gelegenheid tot trouwen. Eenmaal in de week, en wel op Woensdag, wordt gelegen heid gegeven tot kostelooze huwelijksvoltrekking tusschen 12 en 1 uur. De rechten voor het voltrekken der huwelijken zijn: Woens dags op andere uren dan boven vermeld f 5,— op andere werkdagen tnsschen 12 en 1 uur f 10,en op andere uren van die dagen f 15,—. Voor het voltrekken der huwelijken op Zondag bedraagt dit recht tusschen 12 en 1 uur f 50,en op andere uren f75, GEMEENTEONTVANGER. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland. Mej. Chr. van Hemert, klerk. H. Douwma, deurwaarder en bediende. Het kantoor van den Gemeente-Ontvanger is geopend: te Overveen op Maandag en Donderdag van 10 uur des voormid dagstot 1 uur des namiddags, op Dinsdagen Woensdag van lOuur des voormiddags tot 12 uur des middags, uitgezonderd op den 3den Dinsdag in de maanden October, November, December en Januari, en op de Vrijdagen, vallende in de maanden Janu ari tot en met Juni van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des middags; te Bloemendaal: op de Vrijdagen, vallende in de maanden Juli tot en met December van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags. te Vogelenzang: in de O. L. school aldaar, op den 3den Dins dag in de maanden October, November, December en Januari van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags. Het kantoor is gesloten op Zaterdag, op den Nieuwjaarsdag, op de algemeen erkende Christelijke feestdagen en op den 31sten Augustus.

Adresboeken Bloemendaal | 1920 | | pagina 26