131 SCHOUWT JESLAAN 23. Telefoon No. 848. Resteren, geb. G. Zegwaart, Wed. van, Van Haemstedelaan 2, Overveen, r.-c. Resteren, G. van, Arbeider, Bekslaan 20, Vogelenzang, r.-c. Resting, G. A., Koopman, Ruysdaelweg 2, Overveen, Tel. 1582, geen. Keulen, |J. van, Jachtopziener, Boekenroderweg 3, Aerden- hout, r.-c. Reulen, N. van, Aannemer, Aerdenhoutslaan 5, Aerdenhout, Tel 4740, r.-c. Reulen, W. van, Arbeider, Vogelenzangscheweg 41, Vogelen zang, geen. Reulen, W. van, Arbeider, Graaf Florislaan 2a, Vogelenzang, n.-h. Kievit, E., Stratenmaker, Zijlweg 60, Overveen, n.-h. Kingma, J. L., Privaatleeraar in geneeskundig spraakonder wijs, Dag. spreekuur van 12, Rustenburcherweg 16, Bloe- mendaal, n.-h. CINEMA-PALACE lederen Dinsdag en Vrijdag nieuw programma Klaver, geb. A. M. Wierda, Wed., Bloemendaa'lscheweg 72, Bloemendaal, ger. Kleef, W., Metselaar, Zomerzorgerlaan 44, Bloemendaal, r.-c. Kieeff, H. M. van, Agent van politie, Bloemendaalscheweg 317, Overveen, r.-c. Kleibrink, H., Boekhouder, Potgieterweg 4, Bloemendaal, n.-h. Klinkenberg, geb. J. Weijers, Wed., Leidschevaart 176, Vo gelenzang, r.-c. Klinkenberg, P. van den, Bloemistknecht, Eïswoutslaan 9, Overveen, n.-h. Klinkhamer, IJohanna E. M. J„ Kantoorbediende, N. Stations weg 15, Bloemendaal, w.-h. Kloet, J. de, Veldarbeider, Rampenlaan 27, Overveen, ger. Kloet, A. vaft der, Timmerman, Kinheimweg 27, Bloemen daal, n.-h. Ververij J. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Stoomen en verven van gordijnen, tapijten, etc.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 153