151 SCHOUWTJESLAAN 23. Telefoon No. 848. Meij, G. A. van der, Onderwijzer, Verbindingsweg 38, Bloe- mendaal, r.-c. Meij, Catharina, Kraamverpleegster, Donkerelaan 1, Bloemen daal, n.-ih. Meij, H. A. van der, Bleekerskneoht, Z. Tuindorpslaan 17, Overveen, r.-c. Meij, H. J. van der, Kleermaker, Zomerzorgerlaan 23, Bloe- mendaal, r.-c. Meij, H. P. van der, Bloemistkneoht, Duinvlietspad 7, Over veen, r.-c. Meij, J., Tuinman, Donkerelaan 1, Bloemendaal, n.-h. Meij, J. Th. van der, Tuinman, Verbindingsweg 38, Bloemen daal, r.-c. Meij, P. van der, Jachtopziener, Westerduinweg 9, Bentveld, r.-c. Meij, geb, M. Tulkens, Wed. van der, Zilkerweg 2, Vogelen zang, r.-c. CINEMA-PALACE Het meest moderne theater Meijer, Mej. C. F. J., Bloemendaalscheweg 188, Overveen, Tel. 2126, geen. Meijer, J. I., Banketbakker, Bloemendaalscheweg 101, Bloemen daal, ger. Meijer, M., Arbeider, Rampenlaan 25, Overveen, ger. Meijer, W., Commies Prov. Griffie, Bloemendaalscheweg 222, Overveen, n.-h. Meijland. A. J., Veehouder, Leijweg I No. 3, Vogelenzang, r.-c. ■»- Meijland, J., Landbouwer, Leijweg I No. 3, Vogelenzang, r.-c. Mewe, B., Hoofdmachinist, Kleverlaan 135, Bloemendaal, n.-h. Mica, B„ Boekhouder, Verbindingsweg 20, Bloemendaal, n -h. Micheels, A., Makelaar in effecten, Bloemendaalscheweg 144. Bloemendaal, n.-i. Middelbeek, H., Ingenieur, Bloemendaalscheweg 72, Bloemen daal, geen. Ververij J. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Verven van mantels, costumes, heerenkleeding.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 173