f 157 BAKENESSERGRACHT 78. Telefoon No. 70. Nieuwpoort, geb. H. van Eerden, Wed., N. Tuindorpslaan 12. Overveen, r.-c. Nieuwpoort, W„ Los werkman, N. Tuindorpslaan 12, Over veen, r.-c. Nieuwstadt, W. A. M., Kap. Artillerie, Aerdenihoutsduinweg 3a. Aerdenhout, Tel. 4725, r.-c. Nispen tot Sevenaer, Jkvr. Else C. V. E. M. van, Kleverlaan l Bloemendaal, r.-c. Nobel. D. de, Tuinman, Zwarteweg 4, Aerdenhout, n.-h. Nobelen, P. van, Gemeente-werkman, Bleekerspad 5, Bloemer.- daal, r.-c. Nobelen, W. van. Arbeider, Zandvoorterpad 12, Overveen. r.-c. Noë, L. P., Importeur, Saxer.burgerweg 9, Bloemendaal, Tel. 22091, cL-g. Noggeren, O. van, Huisschilder, Noorder Tuindorpslaan 23 Overveen, n.-h. CINEMA-PALACE Het meest moderne theater Nolet, M., Dir. eener levensverz.-mij., Zomerzorgedaan 25, Bloemendaal, r.-c. Nolthenius, H. J., Employé „Risico-Bank", Joh. Verhulstwcv: 29, Santpoort, n.-h. Noordhof, G. E., Chef van het vervoer P.E.N., Bleekerspad Bloemendaal, n.Jh. Noordijk, G., Huisknecht, F rov. Ziekenhuis nabij Santp ;ort. Santpoort, n.-h. Noordstrand, J-, Spoorwegarbeider, Kleverlaan 121a, Bloemen daal, r.-c. Noorman, W., Bouwkundig opzichter bij het gesticht Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort, Brederodeweg 23, Santpoo t. n.-h. Noy, R. B., Timmerman, Elswoutslaan 10, Overveen, n.-h. Nuijens, N., Duin-opziener aan de Airs erdamsche Waterlei ding, Vogelenzangscheweg 47, Vogelenzang, r.-fc. Ververij J. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Witwasscherij, boorden, manchetten, overhemden.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 179