164 N. V. Brandstoffenhandel voorheen N. VAN BREEMEN Co. Posthuma, P. M., Krankzinnigenverpleger, Brederodeweg 39. Santpoort, geen. Potter, Th. E., Kerkplein 3, Bloemendaal, geen. Pourquié, E. J., Horlogemaker, Verbindingsweg 5a, Bloemen daal, ev.-l. Pouwer, L., Agent van politie, Lage Duin-en-Daalscheweg 1, Bloemendaal, n.-h. Poutsma, geb. S. Tigler Wybrandi, Wed. Zuider Stationsweg 19, Bloemendaal, d.-g. Povel, geb. El. F. E. Tepe, Militaireweg 3, Overveen, r.-c. Prasser, Margarete, Verpleegster, Zijlweg 102, Overveen, e.-l Preeuen, G. P., Bloemkweeker, Zuider Tuindorpsplein 32, Overveen, r.-c. Prenen, G. J. Brievenbesteller, Midden Tuindorpslaan 21- Overveen, r.-c. Prenen, El. M. Bloemistknecht, Dompvloedslaan 5, Overveen r.-c. PASTILLES DROSTE Prins, H. N., Ingenieur, julianalaan 304, Overveen, geen. Prins. geb. B-ck,ring, Wed., julianlaan 3ü4' Overveen, n.-ih- Prins, Agatha J., B.oemei.daalscheweg 251, Oveiveen, u.-g. Pnins, Johanna J. S., Uonkerelaan 6, Bloemendaal, d.-g. Prins, J. C., Stationschef, Leidschevaart 22, Vogeienzang. geen. Prins, L. G., Voorzitter van het bestuur van den Zuiderpoluer onder Haarlem en Haarlemmerliede c.a. Zijlweg 46, Over veen, Tel. 1744, w.kh. Prins, P., Beambte Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort, Duin- lustparkweg 23, Santpoort, n.-h. Prins, P. Th., Bakkersknecht, Graaf Florislaan 33, Vogeler zang, r.-c. Prins, S., Koopman in bouwmaterialen, de Genestetweg 2 Bloemendaa', Tel. 22246, geen. Prins, W. J., Oliefabrikant, Bloemendaalscheweg 251, Over veen, Tel. 954, d.-g. Ververij J. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Verven van mantels, costumes, heerenkleeding.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 188