CACAO DROSTE T. 191 SCHOUWTJESLAAN 23. Telefoon No. 848. Strüben, (Josephine F., Hoofd eener bijzondere school, Korte Zijlweg 9a, Overveen, r.-c. Strijbosch, P. E. A., Machine-bankwerker, Houtvaart 56, Over veen, r.-c. Sturler, A. L. de, Prof. van Vlotenweg 9, Bloemendaal, geen. Stuurman, A. H. M., Vertegenwoordiger buitenlandsche fa brieken, Bloemendaalscheweg 224, Overveen, h.-l. Stuurman, geb. M. Bakker, Wed., Boschfean 51, Bloemendaal, d.-g. Stuurman, F. ij., Arts, Bred'erodeweg 53, Santpoort, d.-g. Stuten, D. D., Directeur Ontvang- en Betaalkas te Amster dam, Militairenweg 5, Overveen, n.-h. Stuut, J. R., Electricien, Zijlweg 34, Overveen, geen. Stijlen, geb. G. W. Maas, Wed. F., Zijlweg 40, Overveen, r.-c Stijlen, Wilhelmina van der, Zijlweg 21a, Overveen, r.-c. Suijk, C., Boerenknecht, Binnenpad 4, Overveen, geen. Swart, Hendrike, Laboratorium Verbindingsweg 26, Bloemen daal, geen, Swaters, H. A„ Zonder beroep, Korteweg 3, Bloemendaal, n.-h. Swarts, J., Agent van politie, Bleekerspad 7, Bloemendaal, n.-h. Sweerman, G. M., Winkelbediende, Bloemendaalscheweg 287, Overveen, r.-c. Sweijen, G., Stalhoudersknecht, Zomerzorgerluan 46, Bloemen daal, r.-c. Sweijen, G. J. P., Tuinier, Zamerzorgerlaan 46, Bloemendaal, r.-c. Tak, geb. J. H. J. van Beusekom, Mevr. J. P., Westerlaan 9b, Overveien, geen. Takes, C., Leidsöhevaart 64, Vogelenzang, h.-l. Takken, geb. H. Hepp, Wed. J., Binnenpad 3, Overveen, n.-h. Tasman, Eva, Bloemendaalscheweg 23, Bloemendaal, d.-g. Ververij ,j. LOTTGERING, Groote Houtstraat 5a. Stoomen en verven van gordijnen, tapijten, etc.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 217