-*» 19 GEMEENTE-ONTVANGER. Jhr. B. de Jonge van Campens Nieuwland. Mej. Chr. van Hemert, klerk. H. Douwma, deurwaarder en bediende. Het kantoor van den Gemeente-Ontvanger is geopend: te Overveen op Maandag en Donderdag van 10 uur des voormid dags tot 1 uur des namiddags, op Dinsdag en Woensdag van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des middags, uitgezonderd op den 3den Dinsdag in de maanden October, November, De cember en Januari, en op de Vrijdagen, vallende in de maan den Januari tot en met Juni van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des middags; te B'loemendaalop de Vrijdagen, vallende in de maanden Juli tot en met December van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags; te Vogelenzang; in de O. L. school aldaar, op den 3den Dinsdag in de maanden October, November, December en Januari van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags. Het kantoor is gesloten op Zaterdag, op den Nieuwjaars dag, op de algemeen erkende Christelijke feestdagen en op den Sisten Augustus. TECHNISCHE DIENST. C. W. de Jong, Directeur Openbare Bedrijven: Waterleiding, Reiniging, Straatverlichting, Brandweer (Tel. huis 995). Bureau: Bloemendaalscheweg 6, Bloemendaal (Tel. 995). J. de Jong Cz., Gemeente-Architect: Publieke Werken, Bouw- en Woningtoezicht, (Tel. huis 3728). H. M. Krimp, Opzichter Tctkenaar (Buitendienst), (Telefoon huis 2218). P. Jongepier, Opzichter Teekenaar (Binnendienst). D. de Vos, Landmeter Kaartteekenaar. J. v. Wamel, Opzichter Teekenaar (Uitbreidingsplan en rioleering). J. van Es, Opzichter Teekenaar (Bouw- en Woningtoezicht). C. Heitlager, Typiste. J. Th. van Steenwijk, Adjunct Teekenaar.. Bureau: Bloemendaalscheweg 313, Overveen (Tel. 5526).

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 27