53 Dr. W. H. C. van Esveld, Conrector, leider van de afdeeling Gymnasium, leeraar in de klassieke talen. L. Cohen, Leeraar in Aardrijkskunde. Mej. Docta. E. H. Heimans, Leerares in de Geschiedenis. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. Mevr. A. Cerzon-Caffé, Leerares in Engelsche Taal en Let terkunde. G. v. d. Laan, Leeraar in Fransche Taal en Letterkunde. Mej. C. Suermondt, Leerares in Duitsche Taal en Letter kunde. Th. j. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. Mej. A. E. Veenhoven, Leerares in Gymnastiek en Spel. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Dr. G. E. Opstelten, Leeraar in Nederlandsche Taal en Let terkunde. Mr. W. J. C. A. Nijgh, Leeraar in Staatswetenschappen. A. F. Pieck, Leeraar in Teek enen. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. Dr. L. A. Tromp, Leeraar in Wiskunde. Mej. A. E. Veenhoven, Leerares in Gymnastiek en Spel. J. IJzerdraat, Leeraar in Handenarbeid. Mej. A. IJzerdraat, Leerares in Handenarbeid. Dr. J. Gerzon, Secretaris en Administrateur. Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II) en een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI) en een H. B. School 5 jarige cursus (klasse 3, 4, 5). Het Lyceum is tijdelijk gevestigd op het landgoed „Aelberts- berg", Kennemerweg. Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag 10-12 uur aan het Schoolgebouw, Maandagavond 8 - 10 uur Klever- laan 47. Prospectus verkrijgbaar bij d'e administratie (Dr. J. Gerzon, Secretaris) aan het Schoolgebouw. R.-K. MEISJESSCHOOL TE OVERVEEN. Hoofd Mej. 1. F. W. Struben. Onderwijzeressen: A. M. van Huiten, A. M. van Velzen, A. Blanchi, E. J. F. S. de Kruijff, A. Luiken, P. J. Pietersen.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 69