69 SCHOUWTJESLAAN 23. Telefoon No. S48. -"Berg, Th. van den, Bioembollenkweeker, Leidschevaart 168, Vogelenzang, r.-c. Berg, Th. van den, Matrassenmaker, Schroeder van der Kolk- weg 6, Santpoort, geen. Berg, Th. M. van den, Vrachtrijdersknecht, Graaf-FIorisIaan 20. Vogelenzang, r.-c. Berg, geb. W. F. Zegwaart, Wed. van den, Vogelenzangsche- weg 45, Vogelenzang, r.-c. Berghorst, H. W., Verpleger, Schroeder van der Kolkweg 2, Santpoort, n.-h. Bergman, G., Landbouwer, Boekenrooderweg 1, Aerdenhout, r.-c. Bergmann, J. W. H., Kantoorbediende, Kinheimweg 4, Bloemen- daal, geen. Bergman Carels, Mej. Alida G., Tetterodeweg 5, Overveen, e.-l. Berkel, C. van, Bloemistknecht, Graaf-Florislaan 26, Vogelen zang, r.-c. CINEMA-PALACE lederen Dinsdag en Vrijdag nieuw programma Berkel, H. van, Tuinarbeider, Graaf-Florisla,an 26, Vogelenzang, r.-c. Berkel, L. van, Bloemistknecht, Kerkweg 9, Vogelenzang, r.-c. Berkelmans, F. X. A., Bloemendaalscheweg 287, Overveen, r.-c. Berkhout, Johanna, Verpleegster, Zandvoorterweg 41, Aerden hout, n.-h. Berkhout, Sophia J„ Verpleegster, Zuider-Stationsw?g 29, Bloe- mendaal, geen. Bersee, A. J„ Nachtwaker, M. Duin en Daalscheweg 15, Bloe- mendaal, r.-c. Bersee, F. P., Tuinman, Joh.-Verhulstweg 51, Santpoort, r.-c. Bersee, P. M., Tuinman, Midden Duin-en-Daalscheweg 15, Bloe- mendaal, r.-c. Beuckens, H., Postbode, Kennemerweg 3, Bloemendaal, n.-h. L. VAN BASTEN ZN. Wagenweg 104, Telefoon 2858. Complete Woninginrichting.

Adresboeken Bloemendaal | 1921 | | pagina 87