CACAO DROSTE N. V. Brandstoiienhandel voorheen N. VAN BREEMEN Co. Nieuwpoort, C., Kruideniersbediende, Zuider Tuindorpslaan 9. Overveen, r.-c. Nieuwpoort, J., Oem.werkman, Alb. Thijmlaan 36, Santpoort, r.-c- Nieuwpoort, geb. H. van Eerden, Wed., N. Tuindorpslaan 4, Overveen, r.-c. Nieuwpoort, W., Los werkman, N. Tuindorpslaan 4, Over veen, r.-c. Nieuwstadt, W. A. M., Kap. Artillerie, Aerdenhoutsduinweg 3a. Aerdenhout, Tel. 26025, r.-c. Nispen tot Sevenaer, Jkvr. Else C. V. E. M. van, Kleverlaau 1 Bloemendaal, r.-c. Nobel, D. de, Tuinman, Zwarteweg 4, Aerdenhout; n.-h. Nobelen, P. van, Gemeente-werkman, Blcekerspad 5, Bloemen daal, r.-c. Nobelen, W. van. Arbeider, Zandvoorterpad 12, Overveen. r.-c. Noë, L. P., Importeur, Saixenburgerweg 9, Bloemendaal, Tel. 22091, d.-g. Noggeren, O. van, Huisschilder, Boschlaan 17, Bloemendaal, n.-h. Nolet, M., Dir. eener levensverz.-mij., Zomerzorgerlaan 25, Bloemendaal, Tel. 22368, r.-c. Nolthenius, H. J., Employé „Risico-Bank", Joh. Verhulstwes 45, Santpoort, n.-h. Noordhof, G. E., Chef van het vervoer P.E.N., Bleekerspad L Bloemendaal, n.Jh. Noordijk, G., Huisknecht, Frov. Ziekenhuis nabij Santpoort. Santpoort, n.-h. Noordstrand, J., Spoorwegarbeider, Kleverlaan 121a, Bloemen daal, r.-c. Noorman, W., Bouwkundig opzichter bij het gesticht Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort, Brederodeweg 23, Santpoort. n.-h. Noy, R. B., Timmerman, Elswoutslaan 10, Overveen, n.-h. Nuijens, N„ Duin-opziener aan de Amsierdamsche Waterlei ding, Vogelenzangscheweg 47, Vogelenzang, r.-fc.

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 168