POSTBESTELLINGEN. BLOEMENDAAL. De gemeente Bloemendaal is, wat betreft de postbestelling, verdeeld over 5 postinrichtingen (kringen), fe weten: 1. Bloemendaal. - 2. Overveen. 3. Haarlem. 4. Santpoort-station. 5. Vogelenzang. De correspondentie voor de be.woners van de buurtschappen Aerdenhout en Bentveld wordt van Haarlem uit besteid, overi gens stemt de in de hiernavolgende naam- en adreslijst aange geven woonplaats overeen met die van de postinrichting, van waaruit de bestelling geschiedt. Post, telegraaf en telefoon. Geopend op werkdagen: Postdienst 8 voorm.—7.30 nam. Telegraaf- en telefoondienst 8 voorm.8 nam., op Zaterdag postdienst 8 v*m* 6 n.m.I elegraaf 8 v.m.8 n.m.; op 2°n- en Feestdagen van 8 v.m.9 v.m., 1 n.m2 n.m. Postwissels, Kwitantiën en Girodienst op werkdagen open van 8.30 voorm.—3 uur n.m. Directeur: C. W. van Rietschoten. Personeel: Commies-titulair P. H. Zweers; kantoorbediende mej. G. H. G. Lodewijks en de heeren G. Zwakman, J. J. We zenaar en A. C. Hilgeman.. Helpsters bij den telefoondienst: Mej. M. E. Freckmann, W. van Veen, J. E. Heil en J. A. A. Lucï. Brieven- en Telegrambestellers: J. Biersteker, J. J. Huizinga, G. H. Hagen, J. de Lang, H. Beuckens, G. B. Vasbinder, F. P. Bremer, H. Vader, J. Plukker en G. Kuneman. Jongeling: D. Kenbeek. VOGELENZANG (Hulpkantoor van Heemstede). Geopend op werkdagen: v.m. 7—8, 10—1 uur; n.m. 4—5.30, 6.307.30 uur; Zaterdagavond gesloten van 6.307.30 uur; op Feestdagen van 89 uur.

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 33