J. C. de Wijs, Penningmeester. C. W. de Visser. Mevrouw A. M. de ClercqStoop. Mevrouw A. M. NienhuysVersteegh. E. A. Veltman. S. G. Visker. Curatorium: Dr. J. D. Bierens de Haan, Aerd'enhout, Voorzitter. Mevrouw Dr. J. v. d. Bergh van EysingaElias, Santpoort. ir. H. A. J. de Bijll Nachenius, Haarlem. H. G. Cannegieter Dzn., Haarlem. Prof. R. Casimir, Hoogleeraar te Leiden, A, H. Gerhard, Lid v. d. Tweede Kamer, Lid van Gedep. Staten van N.-Holland, Haarlem. Dr. L. C. Kersbergen, Haarlem. Prof. Dr. F. Muller J.Wzn., Hoogleeraar te Leiden. Rector en Leeraren: Dr. A. de Vletter, Rector, Leeraar in Geschiedenis, Neder- landsche Taal en Letterkunde. Dr. W. H. C. van Esveld, Conrector, leider van de afdeeling Gymnasium, leeraar in de klassieke talen. L. Cohen, Leeraar in Aardrijkskunde. Mevr. A. Gerzon-Caffé, Leerares in Engelsche Taal en Let terkunde. Dr. M. J. Huizinga, Leeraar in Wis- en Natuurkunde. G. v. d. Laan, Leeraar in Fransche Taal en Letterkunde. Th. J. H. van 't Lam, Leeraar in Gymnastiek en Spel. G. M. W. Margadant, Leeraar in de Handelswetenschappen. P. de Nobel, Leeraar in Zang. Dr. G. E. Opstelten, Leeraar in Nederlandsche Taal en Let terkunde. H. J. M. Oldewelt, Leeraar in de Klassieke Talen. A. F. Pieck, Leeraar in Teekenen. Mej. C. Suermondt, Leerares in Duitsche Taal en Letter kunde. Dr. Jac. P. Thijsse, Leeraar in de Plant- en Dierkunde. G. J. Tiessens, Leeraar in de Scheikunde. Dr. L. A. Tromp, Leeraar in Wiskunde. M. van Veen, Leeraar in Geschiedenis en Staatsinrichting. j. Ijzerdraat, Leeraar in Handenarbeid. Mej. A. Ijzerdraat, Leerares in Handenarbeid.

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 63