Mej. Mr. E. Hijmans, Administr. en Seen Het Lyceum heeft een gemeenschappelijken onderbouw van twee jaren (klasse I, II) en een afdeeling Gymnasium (klasse III, IV, V, VI) en een H. B. School 5 jarige cursus (klasse 3, 4, 5). Het Lyceum is tijdelijk gevestigd op het landgoed „Aelberts- berg", Kehnemerweg. Spreekuren van den Rector: Maandag en Donderdag 10-12 uur aan het Schoolgebouw, Maandagavond 8-10 uur Klever laan 47. Prospectus verkrijgbaar bij de administratie (Mej. Mr. E. Hijmans) aan het Schoolgebouw. R.-K. MEISJESSCHOOL TE OVERVEEN. Hoofd Mej. I. F. W. Struben. Onderwijzeressen: A. M. v. Halten, Th. M. Lambert, A. M. v. Velzen, A. Bianchi, E. J. F. S. de Kruijff, P. J. Pïetersen, Th. Peters. CHRISTELIJKE SCHOOL VOOR M.U.L.O. Bosch en Duinlaan la. Bestuur Voorzitter. Ds. V. Roos, Secretaris. Penningmeester. H. Hogenbirk. Mevr. A. Warnderink Vinke. Ds. J. C. Brussaard. Schoolarts: Dr. H. L. van Beusekom. Hoofd der school: G. de Groot. Onderwijzers: H. van der Werff, J. W. Schotman, C. S. Kruisselbrink, T. P. Winkler, J. Kijne. Onderwijzeressen: F. J. Trompetter, C. A. Knetemann, C. C. Knetemann, M. C. M. Duyfjes en M. C. Lenselink. Vakleeraren: P. A- Kok en Mej. H. P. Vermeulen, Gymna stiek; P. van Looy, Teekenen. Fröbel-onderwijzeres: Mej. W. Gerritsen. De school leidt op voor de toelatings-examens H. B. S., Gymnasium en Lyceum; de M. U. L. O.-afdeeling voor het Mulo-diploma en voor examèns van denzelfden omvang. Concierge: A. Schipper.

Adresboeken Bloemendaal | 1923 | | pagina 64