Het kantoor van den Gemeente-Ontvanger is geopend: te Overveen op Maandag en Donderdag van 10 uur des voormid dags tot 1 uur des namiddags, op Dinsdag en Woensdag van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des namiddags, uitgezonderd op den 3den Dinsdag in de maanden October, November, De cember en Januari, en op de Vrijdagen, vallende in de maan den Januari tot en met Juni van 10 uur des voormiddags tot 12 uur des middags; te Bloemendaal: op de Vrijdagen, vallende in de maanden Juli tot en met December van 10 uur des voormiddags tot 1 uur des namiddags. Het kantoor is gesloten op Zaterdag, op den Nieuwjaars dag, op de algemeen erkende Christelijke feestdagen en op den 31sten Augustus. TECHNISCHE DIENST. J. de Jong Cz., Gemeente-Architect. Idem Commandant van de Brandweer (Tel. 22340). H. M. Krimp, Technisch-Ambtenaar (Buitendienst) Tel. 2218. P. .Jongepier, Technisch-Ambtenaar. D. de Vos, Technisch-Ambtenaar (Binnendienst). J. van Wamel, Technisch-Ambtenaar (Binnendienst). J. van Es. Technisch-Ambtenaar (Bouw- en Woningtoezicht) J. Th. v. Steenwijk, Adjunct-Teekenaar (Binnendienst). C. J. Heitlager, Typiste, J. Vermeer, Plantsoenopzichter. C. van Meeteren, Opzichter over de bestrating. Bureau Bloemendaalscheweg 313, Overveen (Tel, 796) Geopend van 1012 uur v.m. POLITIE. Commissaris van politie: A. Hiemstra. Hoofdagenten van politie: J. Louisse, A. M. Smits, G. K. 1 ogtema en J. Ronner. Agenten van politie 1ste klasse: W. Lokerse, R. Stoffer, H, de Jong, C. Bosloper, L, Pouwer, A. C. Dissevelt, J. J. Swarts, J. Snuverink, G. J. Bronkhorst, O. de Vries, K. Moer man, H. H. Smit, G. W. Hameka, H M. van Kleeff, J. G. ter Beest,, L. Boorsma, W. Voerman. G. Zwarteveen, H. Bikkel, P. Veenstra, C. Braas, W. Oosterhof en W. Vleghert.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 29