POSTBESTELLINGEN. Bloemendaal. Vogelenzang (Hulpkantoor van Heemstede). P. K. Th. Lens. Mej. A. C. W. Rijnierse. E. J. Langelaan, Secretaris. De gemeente Bloemendaal is, wat betreft de postbestelling, verdeeld over 5 postinrichtingen (kringen), te weten: 1. Bloemendaal, 2, Overveen, 3, Haarlem. 4. Santpoort station. 5. Vogelenzang. De correspondentie voor de bewoners van de buurtschappen Aerdenhout en Bentveld wordt van Haarlem uit besteld, overi gens stemt de in de hiernavolgende naam- en adreslijst aange geven woonplaats overeen met die van de postinrichting, van waaruit de bestelling geschiedt. Post, telegraaf en telefoon. Locaal telefoonnet geopend dag en nacht, gesloten op Zon- en Feestdagen 47 v.m. en 810 n.m. Geopend op werkdagen: Postdienst 8 voorm. 7 30 nam. Telegraaf- en Telefoondienst 8 voorm.8 nam., op Zaterdag postdienst 8 v.m.6 n.m.; Telegraaf 8 v.m.8 n.m,; op Zon- en Feestdagen van 8 v.m.9 v.m., 1 n.m,2 n.m. Postwissels, Kwitantiën en Girodienst op werkdagen open van 8.30 voorm 3 uur n.m. Directeur: Vacature. Personeel: Commies-titulair P. H. Zweers; kantoorbediende mej. G. H. G. Lodewijks en de heeren J. J. Wezenaar en A. C Hilgeman. Telefonisten, Mej. J, E, Heil, P. A, ter Haar, S. E, J. Krüger Brieven- en Telegrambestellers: J. Biersteker, J. J. Huizinga, G. H. Hagen, J. de Lang, H. Beuckens, G. B. Vasbinder, F, P. Bremer, H. Vader en G. Kuneman, Adspirant-besteller: D. Kenbeek, Geopend op werkdagen: v.m. 78, 101 uur; n.m. 4 5.30, 6.30—7.30 uur; Zaterdagavond gesloten van 6.30—7.30 uur; op Feestdagen van 89 uur.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 33