I. 0. G. T. Gemengde Arb. Zangvereen. „Morgenrood" 39 H. Hogenbirk, S. P. Rijnierse. Het adres der afdeeling is ten huize van den Secretaris, De afdeeling stelt zich ten doel, in overeenstemming met artikel 1 van het Algemeen Reglement van den Volksbond tegen Drankmisbruik, het misbruik van bedwelmende dranken te bestrijden. Ieder, die bereid is door voorbeeld en persoonlijke werk zaamheid het misbruik van bedwelmende dranken te bestrij den, wordt lid van de afdeeling, als hij zijn verzoek daartoe aan een der leden van het bestuur kenbaar maakt,, tenzij het bestuur tegen zijn toelating bezwaar heeft, in welk geval de eerstvolgende afdeelingsvergadering bij meerderheid van stem men der aanwezige leden over de toelating beslist. Ieder lid bepaalt zelf het bedrag zijner jaarlijksche contri butie; die is minstens één gulden. (Internationale Orde van Goede Tempelieren). Loge „Reddingsboei, Santpoort-Bloemendaal. Beambten: Seer. H. Munsterman, Duinlustparkweg 5, Santpoort (Station), Loge-afgevaardigde: G. Oversteegen, Slaperdijk 50, Santpoort (Dorp). Wekelijksche logezitting in het Logegebouw, Kerkplein Santpoort. Eens per maand een openbare Logezitting voor ieder toegankelijk in voornoemde localiteit. afd. Bloemendaal van den Bond van Arbeiders Zangvereeni- gingen in Nederland. Directeur: de heer Kalt. H. R. Saager, Voorzitter. Mooiweer, 2de Voorzitter. G. Kranenburg, Secretaris. I. Nooteboom, 2de Secretaris. Mej. A. van Beek, Penningmeesteresse. Mej. A. NooteboomKabel, 2e Penningmeesteresse. F. Beun, Muziekcommissaris. Het repetitielokaal is in het gebouw ENOT, de repetities zijn iederen Woensdagavond 8 uur.

Adresboeken Bloemendaal | 1924 | | pagina 51