Schouwtjeslaan 23 Telefoon 10848 HANDEL IN WIJNEN 287 Haarlem J. Puister, Pennningmeester, Verbindingsweg 24, Bloemendaal, 22048. Mevr. A. G. BoerVan Kempen. Mevr. C. L. van DijkVan Vierssen Trip. Mevr. S. Bierens de HaanDudok de Wit. Mej. T. Tonkens. Mr. J. Bierens de Haan. W. Hogenbirk. J. Mey. H. G. van Riessen. D. L. J. Spaling. Mr. F. J. D. Theijse. De Vereeniging bedoelt bevordering van het geestelijk en maat schappelijk welzijn der Bloemendaalsche Jeugd. lederen Zondagmorgen wordt een Jeugddienst gehouden in het Gebouw ..Maranatha" voor Jongens en Meisjes van 1216 jaar en eens per maand in het Jeugdhuis voor jonge menschen van 16 jaar en ouder. De Bloemendaalsche Jongensclub houdt met haar leden, jongens van 1216 jaar, iederen Zaterdagavond samenkomsten in het Jeugdhuis. Hoofdleider: W. F. G. Dankbaar. Leiders: W. F. Dankbaar, F. C. H. Goldewijk, C. Hesseling, C. Hogenbirk, W. Hogenbirk, H. van Riessen. De Bloemendaalsche Jonge Mannen Vereeniging, vergadert Dins dagsavonds van 810 uur. Voorzitter: W. F. G. Dankbaar, Secre taris: P. v. d. Werff, Brederodeweg 57. De Bloemendaalsche Meisjesclubs houden hare bijeenkomsten op Woensdag-, Vrijdag- en Zaterdagavond in het Jeugdhuis. Leidsters: de dames A. Beekman, J. E. Boer, T. Tonkens. De Overveensche Jongensclub vergadert iederen Woensdagavond in de consistoriekamer van de Ned. Hervormde Kerk te Overveen. Leider: A. Bolsenbroek. De Jeugdtuinen aan den Vijverweg te Bloemendaal zijn geopend van Mei tot September, iederen Woensdag- en Zaterdagmiddag van 2.304.30 uur. Leiders: G. Bleeker, H. C. Doevendans, J. Puister en S. M. Renaud. Sloydcursus onder leiding van S. M. Renaud. Concierge van het Jeugdhuis: W. van Dok, De Genesteweg 16. BINNEN- EN BUITENLANDSCHE LIKEUREN

Adresboeken Bloemendaal | 1930 | | pagina 323