250 Commissie voor Radiopreekuitzending: Ds. J. C. Brussaard Voorzitter; H. H. Felderhof, Secretaris; J. Tanis, Penningmeester; J. A. Serno; H Sjouke; E. Strietman; P Timmers; J. Zwartveld. Centrale Commissie voor het Jeugdwerk: Ds J C. Brussaard, Voor zitter; P. Timmers, Secretaris; J. H. Hesseling, Penningmeester; B. Huizinga, Bibliothecaris; J Zwartveld, Alg. Adjunct. Jeugdvereenigingen: Geref. Meisjesvereeniging „Esther." werkt ten behoeve der Zending onder de Joden, vergadert eiken Vrijdagavond in de Consistorie; Chr. Oratorische Club voor Meisjes boven 16 jaar, vergadert eiken Zaterdagavond in de Consistorie; Chr. Debating-club voor jongens boven 16 jaar, vergadert eiken Zondagavond in de Con sistorie; Geref. Jongensclub A. en B. voor jongens van 1116 jaar, vergadert eiken Woensdagavond in de Consistorie; de Geref. Meisjes club voor meisjes van 1116 jaar, vergadert eiken Zaterdagavond in de Consistorie. NEDERDUITSCH HERVORMDE GEMEENTE. Kerkeraad: Voorzitter: Ds. J. C. van Dijk, 22277. Ouderlingen: H. G. van Riessen, H. Hogenbirk, J. F. Clausing en J. Ouwehand. Diakenen: H. Beekman, J. Mey, F. Philippus en D. L. J. Spaling. Kerkvoogden: Mr. J. Luden, Voorzitter. Mr. W. M. J. van Lutterveld, Secretaris. C. F. Bierens de Haan, Penningmeester. Aan de Hervormde Gemeente is tot hulp van den predikant verbonden de heer K. Koopman. Spreekuur van den Predikant Dinsdags van 1112 uur in de Pastorie, Kerkplein 2 te Bloemendaal. De diensten in de Kerkgebouwen te Bloemendaal en te Overveen worden gehouden Zondagsmorgens om tien uur. In de wintermaanden worden bovendien bijbellezingen, voor ieder toegankelijk, gehouden Donderdagsavonds om acht uur, om de veer tien dagen, in het gebouw „Maranatha" te Bloemendaal en in de consistoriekamer van de kerk aan de Ramplaan te Overveen. De plaatsen in het Kerkgebouw te Bloemendaal worden door H.H. Kerkvoogden beschikbaar gesteld na schriftelijke aanvrage aan den heer C. F. Bierens de Haan, Oud-Zomerzorg, Bloemendaal. Voor plaatsen in het Kerkgebouw aan de Ramplaan te Overveen vervoege men zich bij den koster t.o. de Kerk. Onmiddellijk na het electrische belletje, om 10 uur en 5 uur zijn alle plaatsen, voor zoover onbezet, voor ieder vrij. Naast het werk van de Diaconie bezit de Hervormde Gemeente nog een fonds, genaamd: Gereformeerde Armen, waarvan de baten strek ken voor de behoeften van protestanten, die niet door aanneming lidmaat der Hervormde Kerk zijn. Viermaal per jaar wordt daarvoor een schaal-collecte in de gemeente gehouden. Het beheer is opge dragen aan Heeren Armmeesters: P. E. van der Werff, P. N. Zwart en J. Puister.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 282