256 DE BLOEMENDAALSCHE MIDDENSTANDSVEREENIGING. Deze vereeniging, opgericht 1 Februari 1926, stelt zich ten doel, de belangen van handel en nijverheid in het algemeen en van den handeldrijvenden en industriëelen middenstand te Bloemendaal in het bijzonder te behartigen. Leden der vereeniging kunnen zijn zij, die als eigenaar of als leider staan aan het hoofd van een bedrijf of handelsinstelling, in de gemeente Bloemendaal wonende, en voorts wettelijke handelscombinaties in welke vorm ook, gevestigd in de gemeente Bloemendaal. De contributie wordt in de jaarvergadering voor het begonnen jaar vastgesteld en is invorderbaar in twee termijnen, waarvan de eerste direct en de tweede in de maand Juli. Contributie 8.per jaar. Het Bestuur is als volgt samengesteld: Adr. Cassee, Voorzitter. A. E. Beekman, Vice-Voorzitter. T. Timmer, Secretaris, De Genestetweg 23, 22003. J. R. Stuut, 2e Secretaris. A. de Graaf, Penningmeester. G. Hoffschlag, Commissaris. W. Scheepstra, idem. BLOEMENDAALSCHE REDDINGSBRIGADE. Bestuur: E. W. A. van Nederhasselt, Voorzitter. A. Hartendorp, Secretaris, Pijnboomstraat 82, Haarlem-N. E. de Graaf, Penningmeester. Dr. C. G. J. Bos, Medisch leider. A. J. Meyerink, Technisch leider. J. Hasselmeyer, idem. A. Hiemstra, Commissaris. Mevr. Hasselmeyer, idem. De B.R.B. stelt zich ten doel practische hulp te verleenen bij ver- drinkings- en ander ongevallen. De leden (dames en heeren) be kwamen zich hiertoe door het volgen van door de vereeniging te organiseeren cursussen in zwemmend redden en eerste Hulp bij Ongelukken. Aan het Bloemendaalsche vrije strandgedeelte worden in het zomer seizoen wachtposten betrokken, welke beschikken over een red dingsboot, zwemvesten en lijnen, brancard, verbandmiddelen, enz. Verder wordt hulp verleend bij schipbreuk en op aanvraag Eerste Hulpposten bezet bij feesten, optochten, boottochten, enz. Posten voor verbandtrommels: P. A. Postma, Rustenburgherweg 2, Bloemendaal, (b 23227 en H. Grootegoed, Kerkplein 19, Bloemendaal, 22167.

Adresboeken Bloemendaal | 1934 | | pagina 288